iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Hvala svima.
Samo jos jedno glupavo pitanje .
Trenutno testiram polsednju verziju iGO_Israel ( skin by Pongo ) sa mapama iz Q1_2017.
Kako da smanjim velicinu fonta u menijima ?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja da pitam što mi puca često (gasi se app) ova verzija?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Kod mene je super radila u dva navrataN ukupno 3h rada, a ni jednom nije pukla. Probaj da obrises save folder i da je sam ispodesavas i onda je testiraj

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Nema pravila. Nekad radi duže, a nekad ni minut.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Uzroka moze da bude mnogo zato sam te i pitao da li postoji neka veza da si primetio da po nekom sablonu izlazi iz navigacije tipa prelaz u temi dan/noc, prikaz tunela, raskrsnica, dodata tastatura itd.
Slican problem je imao prijatelj kada je zamenio stare HERE karte za nove. Problem je resen tako sto je izvrsio promenu na TOMTOM i odmah se vratio nazad na HERE da ih ponovo ucita.
Mada ako te ne mrzi da sve iz pocetka podesavas sto kaze nas drugar @toda81 brisanje save je mozda naj bolje resenje.
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
... brisanje save je mozda naj bolje resenje.
... I keša u aplication/settings pride. Ako još koristi Pongo skin, čak bih tvrdio da će to definitivno biti rešenje problema. Od kad je, pored dnevnog i noćnog, ubacio i kolor mod, Pongov skin je baš postao mušičav (i autorad funkcija verovatno nosi deo krivice) i mislim da ni poslednji ispravak nije rešio probleme. Koristim i default i neku svoju kastomizaciju originalnog skina i sa njima je sve OK, dok za Pongov svako malo moram da brišem save i cash.
 
Natrag
Top