iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Probao sam na SD karticu ovaj igo i kod mene neće da radi i mislim da je do sysa a nisam baš majstor da to napravim a moja SD kartica na mobitelu se zove i mobitel je vidi kao /storage/external_SD,pa ako netko zna u SYS da to napravi da mi pomogne i unaprijed hvala

Koju god verziju da uzmes u sys pod linked_root_list vec postoji ta putanja...
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@mirkolj druze, probaj ove izmene u sys.txt:

[folders]
data_folder_name="iGO_World"
linked_root_list="/extdata /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /sdcard/external_sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/sdcard/sd /mnt/sdcard/external_sd /mnt/extsdcard /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /storage/extSdCard /mnt/storage/external_sd /storage/sdcard0"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"
(ako nece, zameni extSDCard sa external_sd)

Naravno, podrazumeva se da na extSDCard imas folder addons, gde ces kopirati folder content i u njemu, sa telefona premestiti foldere building, dem map, poi, raster, tmc.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@BlackBeetle
Ovde se ne radi o tome da li neki servis radi u Srbiji ili ne, vec sta sve moze da ide na eksternu karticu. U principu, ceo sadrzaj content foldera moze da se prebaci na SD card, osim foldera lang i speedcam.

EDIT:
I samo da dodam da ova poslednja verzija iGO Navigation 9.18.27.682862 radi i sa Pongo skinom. Potrebno je samo zameniti ux folder.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO Gift 9.18.27.681657 - 2.dec.2016

Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Gift.
Ne trebaju licence.
apps (make.sys/no.make.sys) data.zip & ux

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
25.03.2016
Poruka
50
Sorry, ne koristim Pongo skin odavno.
Koristim zvaničnu NNG verziju iGO_Navigation sa Google Play, na strani 147 imaš link. Probaj. Ako ti je baš stalo do Ponga, zameni originalni ux folder za Pongov, radiće i tako.

Ili novu verziju
iGO Navigation 9.18.27.682862 - 14.dec.2016
Pogledajte prilog 99114 Pogledajte prilog 99115
Kod:
https://cloud.mail.ru/public/36Ai/cM2aDPkyV
Hvala @arimi i @marxista i @popspira





Posto nisam bas neki expert na ovu temu a navigacija mi dosta koristi molio bih za malu pomoc. Da li je ,I sta je sve potrebno ubaciti u ovu verziju Igo-a I ako nije problem neko kratko uputstvo kako da to odradim. A ako neko ima volje da okaci link gde mogu da skinem skockanu verziju sa najnovijim mapama bio bih veoma zahvalan. Usvakom slucaju svaka pomoc bi mi dobro dosla. Hvala svima unapred na pomoci I razumevanju
 
Natrag
Top