iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Da li Vam Igo radi preo celog ekrana ili se vide dole virtuelno dugmici za nazad,meni i minimiziranje?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Virtuelni dugmići se uvek vide. Osim ako u telefonu ne podesiš da se ne vide . Postavke, ekran, tipke na početnom ekranu, sakrij tipke na početnom ekranu... Pa odabereš programe kod kojih će biti sakrivene. Nemaju svi telefoni tu opciju. Telefoni koji nemaju tu opciju preko programa auto hide soft keys se sređuje.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO Navigation 9.18.27.682862 - 14.dec.2016

Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_World.
Ne trebaju licence.

apps (make.sys/no.make.sys) data.zip & ux

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Novi iGO content folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
U prilogu su novi lang fajlovi - originalni - Lang_Serbian i novi by BD - Lang_Serbian_Latin_BD Lang_Serbian_Cyrillic_BD
 

Prilozi

  • Lang_Serbian.zip
    88,5 KB · Pregleda: 67
  • Lang_Serbian_Latin_BD.zip
    116,2 KB · Pregleda: 61
  • Lang_Serbian_Cyrillic_BD.zip
    120,3 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Hvala još jedno pitanje ja sam ga instalirao na mobitel i imam android 7 i odlično radi ali nema glasa unutra sam stavio Engleski,Srpski i Hrvatski ali ne radi niti jedan ne znam u čemu je caka ako je netko imao sličan problem i riješio molim da mi pomogne.

- Riješeno brzoplet sam bio nisam ga resetirao kad sam napravio restart sve uredno proradilo i mogu vam reći od danas imam na mobitelu android 7 i radi strašno brzo mobitel nije rutovan ali radi sve za pet za sada .
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Lepa brza minimalisticka verzija. Dodao sam samo ux za izmenu mapa i sve radi super. Kako i koji ux bi se morao dodati da se dobije HUD opcija, nesto mi to sa nextgen verzijama nikako ne polazi za rukom....
 
Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
25
Nasao sam HUD fajlove za Basar
Kod:
http://www109.zippyshare.com/v/yibPNcWu/file.html
- probao i rade (treba koristiti i prilozeni skin). Novu Nextgen verziju od 14. dec. 2016 nisam instalirao i zato ne mogu proveriti rade li i sa njom.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Probao sam na SD karticu ovaj igo i kod mene neće da radi i mislim da je do sysa a nisam baš majstor da to napravim a moja SD kartica na mobitelu se zove i mobitel je vidi kao /storage/external_SD,pa ako netko zna u SYS da to napravi da mi pomogne i unaprijed hvala
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-12-17-12-14-28.png
    Screenshot_2016-12-17-12-14-28.png
    135,2 KB · Pregleda: 74
Natrag
Top