iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
11
Zasto meni u igo ne radi opcija prikaza preostalog vremena do cilja i ukupnog vremena do cilja u pitanju je iGo nextgen verzija 9.18.27 659452 i LG G3 telefon

Отправлено с моего LG-D855 через Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ubaci pongo skin. zameni ux folder

Skin_iGO_Nextgen_by_pongo+ux_plugins_2016_08_13

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/rdbB/K7ezbE1Ui
 
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
4
Hvala vlad, ali ništa...Sa default skinom umesto vremena stoji x , sa pongom T. Ostalo radi (visina, udaljenost...). Dakle, problem je povezan sa vremenom. U putnom kompjuteru nema vremena polaska.

Pozdrav i hvala, još jednom.

Instalirao Nextgen 9.19.1.484935 na sd karticu. Za sada sve radi (i proračun vremena). Ali, dugo se učitava i kao da Nevena secne poslednji slog kod izgovaranja manevra. I to sve bez .dem - samo mapa Srbije. ???
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Zasto meni u igo ne radi opcija prikaza preostalog vremena do cilja i ukupnog vremena do cilja u pitanju je iGo nextgen verzija 9.18.27 659452 i LG G3 telefon

Отправлено с моего LG-D855 через Tapatalk

Prvo polje po difoltu prikazuje sat i minut dolaska na odredište, drugo prikazuje preostalo vreme do cilja, a ukupnog vremena nema, to se ne može ni podesiti - to vidiš u informacijama pre polaska. Nema mnogo logike/potrebe da ti ukupno vreme stalno bude na ekranu i zauzima prostor.
 
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
4
Prvo polje po difoltu prikazuje sat i minut dolaska na odredište, drugo prikazuje preostalo vreme do cilja, a ukupnog vremena nema, to se ne može ni podesiti - to vidiš u informacijama pre polaska. Nema mnogo logike/potrebe da ti ukupno vreme stalno bude na ekranu i zauzima prostor.
Druze, polja o kojima govoris se uopste ne kalkulisu. Postoji samo podatak o daljini do odredista. Ostalo je x.
Verzija koju sam naveo iznad, radi korektno.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Druze, polja o kojima govoris se uopste ne kalkulisu. Postoji samo podatak o daljini do odredista. Ostalo je x.
Verzija koju sam naveo iznad, radi korektno.

Priznajem da je bilo malo nejasno. Dakle: komentar se odnosio samo na "potrebu" da se stalno prikazuje ukupno vreme. Toga nema, to se ne može podesiti, čak i kada sve "radi".

Ako hoćeš da sve radi (osim onoga čega nema), skini i instaliraj verziju Igo NextGen Basar 9.18.28.627562 i skini pongo skin (kako savetuje Vladcepesh par poruka ranije).
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
pozdrav , duze vreme koristim igo my way (mariupol skin) odlicno je radio sve ove godine. kupio sam novi tel. (lenovo vibe shot) rez. ekrana 1920x1080, tako da ovaj igo nemoze da se instalira na njega. odavno sam ispao iz "fazona" i zamolio bih vas da mi date jedan link ka nekoj ver. koja stabilno radi. btw. jos kad bi postojao neki noviji igo i da na njemu radi mariupol ili neki slican skin....
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
pozdrav , duze vreme koristim igo my way (mariupol skin) odlicno je radio sve ove godine. kupio sam novi tel. (lenovo vibe shot) rez. ekrana 1920x1080, tako da ovaj igo nemoze da se instalira na njega. odavno sam ispao iz "fazona" i zamolio bih vas da mi date jedan link ka nekoj ver. koja stabilno radi. btw. jos kad bi postojao neki noviji igo i da na njemu radi mariupol ili neki slican skin....

Koliko ovo dobro izgleda u odnosu na igo my way! instalirao sam "NEXTGEN+ISRAEL++9.18.27.658108_sys_not_changed.apk" Moze li neko da mi objasni u cemu je razlika izmedju ove verzije i ostale dve koje se nalaze u istom folderu? druge dve su: 1. NEXTGEN ISRAEL 9.18.27.658108_sys_changed_ExtApp.apk, 2. NEXTGEN+ISRAEL++9.18.27.658108_sys_not_changed_ExtApp-1.apk
U istom folderu se nalaze i:
_SkinChange_1.08.apk
WeatherService_iGO_1.07.apk
Da li treba i to da instaliram?
 
Natrag
Top