iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
28.06.2012
Poruka
2
Pozdrav,
- Kako to da sve verzije sa prve strane nose oznake 9.18.xxxx i potiču iz 2016. godine a verzija iGo Navigation SzulinApp - 9.19.1.484934 (Feb 4 2015)? U čemu je stvar?
- .FSP i .3DL za TT2016.03 u ovoj verziji nisu aktivni. Zašto licenca za mape 2016.03 "ne otključava" i ove fajlove?

Hvala unapred na odgovorima.

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
15.01.2010
Poruka
7
iGO Basar 9.18.27.659452 - 24.jun.2016 Konačno rešen problem sa sporim pokretanjem aplikacija

a, dali rade upozorenja za kamere
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
11
Ide ona i na SD karticu,u tom torrentu ima i za sd karticu kompletan com.nng.igo.primonextgen staviš na kartici u Android /data i onda instaliraš sa mobitelom ili tabletom,nakon toga ne pokretati navigaciju već napravit restart uređaja i onda nakon restarta pokrenuti sa ikone navigaciju i radi sto posto ja sam već na 2o raznih uređaja i mobitela instalirao i radi provjereno.

Drustvo, potrebna mi je pomoc. Vec 10 dana pokusavam na sve moguce nacine da instaliram Igo nextgen na sd karticu. Uredjaj na kome nikako ne mogu to uraditi je tablet ASUS FONEPAD 7 inca K00E. Poslednje sto sam pokusao je ovo sto je postavio mirkolj, ali opet neuspesno. Navigacija se startuje ali kao da ne vidi mape, nije kao nego ih ne vidi, nema ni jedne zemlje niti grada. Kada otvori i startuje navigaciju obicno se pojavi na ekranu mapa, ali kod mene je to cisto bez ikave mape. Inace kada instaliram navigaciju na internu memoriju, sve funkcionise. Na samsung j5 duos telefonu, sam uspeo instalirati sa mapama na sd kartici, gde su folderi map, poi, building itd. Promenio sam u sys datoteci putanju u [folders] ovako>

[folders]
data_folder_name="iGO_NextGen"
linked_root_list="/extdata /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /sdcard/external_sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/sdcard/sd /mnt/sdcard/external_sd /mnt/extsdcard /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /storage/extSdCard /mnt/storage/external_sd"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

i to radi na samsungu, ali na Asus tabletu FONEPAD 7 K00E ne funkcionise.
Bio bih jako zahvalan za pomoc.
 
Učlanjen(a)
15.01.2010
Poruka
7
ovako bi trebalo da hoce:

[folders]
data_folder_name="iGO_Pioneer"
linked_root_list="/extdata /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /sdcard/external_sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/sdcard/sd /mnt/sdcard/external_sd /mnt/extsdcard /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /storage/extSdCard /mnt/storage/external_sd /storage/sdcard /storage/sdcard1 /storage/sdcard0"
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/sdcard0/addons"
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
11
Probacu, pa javljam.
alqimista, nece ni sa ovim textom u sys-folders. Kaze GRESKA PRILIKOM INICIJALIZACIJE MAPE
NIJE PRONADJENA NIJEDNA MAPA. Mislim da je problem u putanji koja treba da se izmeni.
Screenshot_2016-08-11-20-55-09[1].jpg Screenshot_2016-08-11-21-04-46[1].jpg
Evo kako njegov file manager vidi internu memoriju i sd karticu. Da li stos negde u putanju ubaciti MicroSd?
Mada sam pokusao ovako i nece opet.

[folders]
data_folder_name="iGO_Pioneer"
linked_root_list="/extdata /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /sdcard/external_sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/sdcard/sd /mnt/sdcard/external_sd /mnt/extsdcard /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /storage/extSdCard /mnt/storage/external_sd /storage/sdcard /storage/sdcard1 /storage/sdcard0"
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/MicroSd/addons"
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
A kako ti se u stvari zove data folder? iGO_NextGen ili iGO_Pioneer?
Hajde lepo instaliraj Total Commander, otvori addons folder, pa da vidimo kako treba da glasi putanja.
A i ako hoćeš da ti iGO čita redove iz sys.txt, obriši ; sa početka reda!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
11
alqimista, nece ni sa ovim textom u sys-folders. Kaze GRESKA PRILIKOM INICIJALIZACIJE MAPE
NIJE PRONADJENA NIJEDNA MAPA. Mislim da je problem u putanji koja treba da se izmeni.
Pogledajte prilog 95836 Pogledajte prilog 95837
Evo kako njegov file manager vidi internu memoriju i sd karticu. Da li stos negde u putanju ubaciti MicroSd?
Mada sam pokusao ovako i nece opet.

[folders]
data_folder_name="iGO_Pioneer"
linked_root_list="/extdata /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /sdcard/external_sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/sdcard/sd /mnt/sdcard/external_sd /mnt/extsdcard /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /mnt/sdcard/extStorages/SdCard /ext_card /mnt/ext_card /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd /storage/extSdCard /mnt/storage/external_sd /storage/sdcard /storage/sdcard1 /storage/sdcard0"
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/storage/MicroSd/addons"

u sys.txt upisati pod:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/sdcard1/iGO_EXT"

*nije svuda /storage/sdcard1/
negde je drugačije, a to zavisi od modela telefona i to se može videti ulaskom u svaki filemanager (mislim na putanju i naziv particije gde je memorijska kartica)

Ovo mi je otvorilo oci, a napisao je toda81 strana 1 #9.
I obrisao sam ;ispred poslednja dva reda u sys-u. Sto je najgore to sam vise puta radio, a najveca greska je sto sam prevideo kod MicroSD da je i D veliko, a ja sam upisivao malo d. Proradilo je napokon.

alqimista, hvala jos jednom na trudu.
Pozdrav.
 
Natrag
Top