iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Vec sam ti sve objasnio, moraces sam da potrazis ili da ti neko da linkove, u ovoj verziji koristim samo Pongo skin i to sam ti dao. Jos jednom, u folderu iGO moras da imas foldere ux, ux_alt i ux_default koji sadrze razlicite skinove. Sve imas ovde, samo mora da se cita!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.11.2013
Poruka
3
Da ne bi citao ako vam nije problem da mi odgovorite u privatnoj poruci ili ovde, sve jedno,

Pitanje: Da li se isplati kupiti iGO navigaciju sa google store-a? Da li su tacne adrese odnosno brojevi u SU? :)

Verovatno ima negde napisano da li se isplati kupiti nav, ali ne mogu citati sve komentare jer nemam previse vremena. Hvala svima na odgovorima na moje pitanje.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Da ne bi citao ako vam nije problem da mi odgovorite u privatnoj poruci ili ovde, sve jedno,

Pitanje: Da li se isplati kupiti iGO navigaciju sa google store-a? Da li su tacne adrese odnosno brojevi u SU? :)

Verovatno ima negde napisano da li se isplati kupiti nav, ali ne mogu citati sve komentare jer nemam previse vremena. Hvala svima na odgovorima na moje pitanje.

100% se ne isplati sem ako nemas para za bacanje. Pre nekoliko meseci nam u servisu dodje telefon sa crknutom baterijom zamenimo je i da probamo kad ono originalni kupljeni iGO sa stora. Kolega iz znatizelje ode da se provoza gradom da proba. Sve isto nikakva razlika jedino da kazes da je ovaj original malo brzi verovatno zbog originalnog skina i mnogo manje ux dodataka ali zato i mnogo ruzniji. Sad izgled je individualna stvar, ali je i original imao iste probleme tipa ono bezanje iz trake kad stois na semafotu itd. Po mom skromnom misljenju skini neku sa prve strane koja ti odgovara i uzivaj. A i ne kosta nista pa ako ti se ne svidi obrisi i kupi original;).
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
WeatherService_iGO_1.07.5

Sta je novo -
-Promjenjena ikonica pri pokretanju aplikacije
-Promjena interfejsa ...

Thanks to Neoss75

Apk
Kod:
http://www94.zippyshare.com/v/avqITdrA/file.html
 
Učlanjen(a)
19.11.2013
Poruka
3
100% se ne isplati sem ako nemas para za bacanje. Pre nekoliko meseci nam u servisu dodje telefon sa crknutom baterijom zamenimo je i da probamo kad ono originalni kupljeni iGO sa stora. Kolega iz znatizelje ode da se provoza gradom da proba. Sve isto nikakva razlika jedino da kazes da je ovaj original malo brzi verovatno zbog originalnog skina i mnogo manje ux dodataka ali zato i mnogo ruzniji. Sad izgled je individualna stvar, ali je i original imao iste probleme tipa ono bezanje iz trake kad stois na semafotu itd. Po mom skromnom misljenju skini neku sa prve strane koja ti odgovara i uzivaj. A i ne kosta nista pa ako ti se ne svidi obrisi i kupi original;).


Kako da stavim da mi se vide sve zgrade u gradu? U Subotici imam samo fontanu u centru i prvu zgradu do nje. Takodje imam samo benzinske pumpe, skinuo sam sa prvog posta iGO :)
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Na žalost za Srbiju nema zgrada već samo znamenitosti. Ako primetiš u folderu BUILDING imas 3.dl i 3.dc
Ako bolje pogledaš za neke zemlje imas obe vrste a za Srbiju samo jedno.
To ne zavisi da li je kupljena ili je skinuta sa nekog linka, tj free.
To radi samo proizvođač karata, a ti se moras zadovoljiti ponuđenim.
 
Učlanjen(a)
19.11.2013
Poruka
3
Na žalost za Srbiju nema zgrada već samo znamenitosti. Ako primetiš u folderu BUILDING imas 3.dl i 3.dc
Ako bolje pogledaš za neke zemlje imas obe vrste a za Srbiju samo jedno.
To ne zavisi da li je kupljena ili je skinuta sa nekog linka, tj free.
To radi samo proizvođač karata, a ti se moras zadovoljiti ponuđenim.


Hvala, ja sam skinuo iGO Israel sa prvog linka, e sad na istom tom prvom linku odnosno postu ima i iGO NextGen, kakva je tu razlika i da li treba da uzmem taj NextGen?
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
iGO_Avic sa prve strane....
Kakvo je ovo merenje vremena i kako to ukloniti sa ekrana?
Screenshot.jpg
 
Natrag
Top