iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Aj sad malo da razbijemo ovu pricu.
Imam igo basar i mape here 4q 2015 i kad postavim rutu bg stavros nikako mi ne daje da idem preko prelaza evzona, nego da idem preko kosova ili preko bugarske, probao sam i da stavim tacku puta dorjan i opet obilazi taj prela i vodi me preko bugarske. Nisam nista dirao u rutama za izbegavanje.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
Proveri mape. Garant nemaš Here Makedoniju.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
upravo i to govorim, samim preimenivanjem basarsoft verzije za folder igo je napravljen problem kada se koriste oba programa. zbog toga je cela priča postala problem.
Jeste. Ne vidim razlog zašto bi neko to radio. Nazivi treba da ostanu različiti i nema problema. Ja sam instalirao sve 3 da vidim koja mi se najviše sviđa. Za sad je to Basar, ali i meni se čini da Primo najbolje "drži" poziciju. Moram još malo da testiram da budem siguran.
 
Učlanjen(a)
06.02.2016
Poruka
3
upravo i to govorim, samim preimenivanjem basarsoft verzije za folder igo je napravljen problem kada se koriste oba programa. zbog toga je cela priča postala problem.

Pa resenje ovog problema je sasvim prosto nas cenjeni urednik @vladcepesh treba samo da obrise post svog cenjenog kolege a naseg takodje cenjenog urednika @nenadsenn (post #1116)(kao sto brisu besmislene postove svih ostalih clanova) jer kako i sam @vladcepesh kaze da je ovo preimenovanje bez ikakvog osnova i besmisleno i to je to svi nasi dosadasnji i buduci problemi ce biti reseni posto vecina koristi obe verzije i vecina ima ove probleme. Iskreno nas cenjeni urednik @nenadsenn bi mogao da bude malo recitiji u objasnjenjima i da recimo navede da njegova verzija (post #1116) zbog preimenovanja foldera ne moze da se koristi zajedno sa primo i to bi takodje resilo sve probleme.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
Basarsoft iGO_9.18.27.627562
Koriscen patch od gx.
Root folder preimenovati u - iGO.
Obrisati folder sa licencama jer su u APK sve licence za otkljucavanje svih NNG fajlova.
Primo 2.4 je dobio konkurenciju jer ova verzija ce raditi sa svim novim mapama.
Mara TTS v1.6 radi na svim iGO aplikacijama.
Hvala - braonpas

Kod:
http://www.uploads.ws/fXUxi8

Da bi i ovi sa igo primo mogli instalirati i ovu verziju

Root folder preimenovan u iGO_Basar

Kod:
http://www14.zippyshare.com/v/S9Bl2LsI/file.html

;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
@aleksandarvb
Upravo sam isprobao rutu od Beograda do Stavrosa (Rentina, Stavros) sa Here Q4 mapama i kod mene uredno rutira preko Makedonije i prelaza Evzoni. Proveri da li su ti sve mape Q4 - Srbije, Makedonije i Grcke. Da li imas osnovnu (Basemap)?
Proverio, mape srbije su bile tom tom, a skinuo sam celu here i kopirao, zasto nema srbije ne znam. Hvala

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Pa resenje ovog problema je sasvim prosto nas cenjeni urednik @vladcepesh treba samo da obrise post svog cenjenog kolege a naseg takodje cenjenog urednika @nenadsenn (post #1116)(kao sto brisu besmislene postove svih ostalih clanova) jer kako i sam @vladcepesh kaze da je ovo preimenovanje bez ikakvog osnova i besmisleno i to je to svi nasi dosadasnji i buduci problemi ce biti reseni posto vecina koristi obe verzije i vecina ima ove probleme. Iskreno nas cenjeni urednik @nenadsenn bi mogao da bude malo recitiji u objasnjenjima i da recimo navede da njegova verzija (post #1116) zbog preimenovanja foldera ne moze da se koristi zajedno sa primo i to bi takodje resilo sve probleme.
A zasto da brise? Ta apk je odlicna. e sad, sto neko slabo kapira sta je napisano u tom postu - 1116, pa to je vec njegov problem. Uostalom, problem i nije nastao zbog te apk, vec one sa prve strane. Meni lici da je to ista kao iz 1116 posta samo je lose preimenovana, odnosno samo je unutar nje u "sys' izvrsena promena a to nije dovoljno. Ako vec nesto treba da se menja, neka se zameni ta apk sa prve strane (ukoliko vec nije) sa orig. iGO_Basar i nece biti problema.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ta na prvoj strani nije loše preimenovana nego ova što se zove iGO
jer ne postoji ni jedan pametan razlog da se ona imenuje za folder iGO
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Evo, sad sam je skinuo, instalirao i ne moze. Pise mi "missing or incomplete folder /sdcard/iGO". Zove se iGO, ikona je iGO...ne iGO_Basar, samo iGO.
 
Natrag
Top