iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
27.08.2014
Poruka
27
probaj skin sa većim fontom

NextGen skinovi
Kod:
http://pastebin.com/TamvVm4p

skinovi idu u ux folder ne kao ranije u folder skin kod primo verzije

the_skin.zip

unutra je
original skin the_skin.zip
pongo
the_skin_NextGen_by_pongo v_9,1 by nykky.
original skin sa većim fontom

Nikako da krene sa dpi=480 na gore. Dole i smanjivanje ide.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
33
Filly kakva su iskustva. Koliko je to. korisno?
Može da bude, jer u realnom vremenu prijavljuje potencijalna usporenja i izmene u protoku saobraćaja. Pri tome nudi i alternativne rute. Desilo mi se jednom da mi na putu za Budimpeštu prijavi radove na autoputu u nivou Segedina i to čim smo prešli granicu. Navigacija je nudila alternativu skretanjem sa autoputa i zaobilaženje tih radova. Mi smo ostali na autoputu i zaista naišli na radove i sužavanje (svi u jednu traku u pravcu Budimpešte) ali, istina, u momentu kada smo mi prolazili intenzitet saobraćaja nije bio veliki i nije bilo zastoja. Naravno brzina je bila ograničena u reonu radova.
Pretpostavljam da prilikom kreiranja rute kroz naseljena mesta navigacija neće voditi ulicama za koje zna da su zatvorene zbog radova na putu.
 
Učlanjen(a)
18.10.2015
Poruka
36
Pozdrav svima. Ranije sam koristio IGO navigacije ali su mi dosadili sa onim rezolucijama. Koliko sam moga da primetim ovde nigde se ne spominju APK sa rezolucijama sto znaci da je rezolucija auto ako se ne varam?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
447
Tako bi trebalo, ja sam instalirao do sad na tri razlicite rezolucije i radi svuda.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Pozdrav svima. Ranije sam koristio IGO navigacije ali su mi dosadili sa onim rezolucijama. Koliko sam moga da primetim ovde nigde se ne spominju APK sa rezolucijama sto znaci da je rezolucija auto ako se ne varam?

Skini sa prve strane prvi post, ja sam je instalirao na raznim telefonima nigde nema problema sa rezolucijom;)
 
Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
9
Nisam nasao apk file nigde na postu na prvoj strani jel moze neko da mi baci link?
 
Natrag
Top