iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
HERE Q4 2014:
radi
-3dl
-3dc
-------------
-dem (Europe_CGIAR_Premium_2006.06_120920.dem)
-------------
-fpa
-fbl
-basemap
-fjw
-fsp
-hnr (full Europe)
..................
-poi
-ext_poi
-----------------------------------------------------------------
ne radi:

-truck poi
-ftr
-hnr (West and East)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.982
Sto se tice tastature nema potrebe brisati folder - ui_nextgen - nego brisati u folderu - ui_nextgen/common - fajl - keyboard.ini.
Isti ovaj fajl - keyboard.ini - ostaviti u folderu - ui_nextgen i imat cete sve tastature.

Ako imate kreirane favorite u prethodnim verzijama iGO-a onda iz te verzije iz foldera - save/profiles/01 - fajl - user.upoi kopirati u -
iGO_NextGen/save/profiles/01/users/00.

Ako imate kreirane rute u prethodnim verzijama iGO-a onda iz te verzije iz foldera - save/progiles/01 kopirati folder - routes - u -
iGO_NextGen/save/users/00.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Kod:
PEARL Agency NextGen FEU@1404 (HM, BrPOI, ExtPOI, DA, AP, SP, TL, NG, PH, HNR, DEM, CAR, 3D, JVNG, AvanteqTMC, TTS) PX-8410 SD

ova licenca vam aktivira base mapu i hnr full europe za here 2015 Q1
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Mislim da je @vladcepesh htio samo da naglasi koja licenca aktivira šta?? Koliko vidim u folderu imamo licenicu PEARL AGENCY 8410. Neka me ispravi ako griješim....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ko je ranije skinuo Gena_iCarNav
izmenjen je folder Gena_iCarNav u iGO_NextGen kako će se ubuduće i zvati

ovde je apk koji je preimenovao browndog
obrisati stari apk i instalirati ovaj
+ 4 licence
iGO_NextGen+ nove licence
Kod:
http://pastebin.com/3PT3UveD
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Vlado, ne shvatam kako sad treba.
Skinuo sam i extraktovao onaj fajl iz prvog posta od kolege Braonpas.
E sad ovaj APK zadnji što si ti postavio, treba li njega ubaciti u onaj gore pomenuti extraktovani folder pa u njemu u folder install ubaciti i odatle ga instalirati?
Ili...?
I treba li da prvo promjenim naziv onog extraktovanog foldera u naziv kako si ti rekao, pa tek onda da iz njega instaliram?
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
za ove što su skinuli Gena_iCarNav
odvojen je apk da bi preimenovali u iGO_NextGen i instalirali taj izmenjeni odvojeni apk.
ko je skinuo tek sad upakovani iGO_NextGen primenjuje instrukcije koje pišu za to.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Ja sam onaj gore folder extraktovao i preimenovao u iGO_NextGen.
Zatim u njemu u folder install sam ubacio ovaj tvoj apk fajl i odatle ga instalirao i proradilo sve.
 
Natrag
Top