iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pravi odgovor, a posebno se slazem sa delom da nista pametno neces dobiti. To je 100% tacno!

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
39
Koristim igonextgen israel navigaciju, pongo skin, zadnja verzija, na telefonu huawei p8 lite. Nakon ulaska u tunel pojavi se slika tunela, prebaci u dark mode, a nakon izlaska iz tunela vrati dnevni rezim ali prestaje glasovno navodjenje , samo ostaje vizuelno navodjenje. Generalno nakon promene rezima iz dark u dnevni ili obrnuto, navigacija prestaje sa glasovnim navodjenjem.Nakon restartovanja telefona sve proradi kako treba, ali bas posle svakog tunela restartovati mob nije resenje. Kako resiti ovaj problemcic?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Koristim igonextgen israel navigaciju, pongo skin, zadnja verzija, na telefonu huawei p8 lite. Nakon ulaska u tunel pojavi se slika tunela, prebaci u dark mode, a nakon izlaska iz tunela vrati dnevni rezim ali prestaje glasovno navodjenje , samo ostaje vizuelno navodjenje. Generalno nakon promene rezima iz dark u dnevni ili obrnuto, navigacija prestaje sa glasovnim navodjenjem.Nakon restartovanja telefona sve proradi kako treba, ali bas posle svakog tunela restartovati mob nije resenje. Kako resiti ovaj problemcic?
Takav problem nikad nije postojao, bilo je problema da navigacija puca u tunelu ali da prestaje glasovno navođenje, to je nesto novo...
Meni/Podešavanja/Izgled navigacije/Prikaz tunela/Noćni režim u tunelu - iskluci pa probaj
Ostalo nista ne menjaj pa da vodimo sta je konkretno problem.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Redmi note 7,igo nextgen,sve najnovije dostupno sa ovog foruma+pongo skin.
Nakon updatea telefona pojavljuje se samo crni ekran,igo se ne pokrece.
Vec sam imao taj problem,ali se ne sjecam kako sam ga riješio.
Rjesenje koje google daje :global,lang i voice maknem iz content foldera pa vratim mi ne pomaže.
Znate rjesenje?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Redmi note 7,igo nextgen,sve najnovije dostupno sa ovog foruma+pongo skin.
Nakon updatea telefona pojavljuje se samo crni ekran,igo se ne pokrece.
Vec sam imao taj problem,ali se ne sjecam kako sam ga riješio.
Rjesenje koje google daje :global,lang i voice maknem iz content foldera pa vratim mi ne pomaže.
Znate rjesenje?
Nakon update sta na sta, kog Androis OS na koji Android OS, da li mislis da svi koriste note7, i odakle ti to resenje "global,lang i voice maknem iz content foldera pa vratim"?
Da probam da nagadjam:
Nemogucnost pokretanja iGO_NextGen (samo crni ekran) bez prijavljivanja gresaka, po azuriranju Android-OS:
Ako po azuriranju Android OS-a prilikom pokretanja iGO_NextGen dobijate samo crni ekran bez ikakve greske a aplikacija nece da se pokrene uraditi sledece:
Pravilno deinstalirati sve iGO_NextGen verzije. Kopirati novi Baze_Folder na Internu Memoriju (memoriju uredjaja).
Sa originalnim File Manager premestiti Baze_Folder na SdCard pa vratiti nazad na Internu Memoriju ili kreirati novi folder na Internoj Memoriji a zatim u njega premestiti Baze_Folder pa vratiti nazad u root Interne Memorije.
Zatim ponovo instalirati iGO_NextGen.
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Nakon update sta na sta, kog Androis OS na koji Android OS, da li mislis da svi koriste note7, i odakle ti to resenje "global,lang i voice maknem iz content foldera pa vratim"?
Da probam da nagadjam:
Nemogucnost pokretanja iGO_NextGen (samo crni ekran) bez prijavljivanja gresaka, po azuriranju Android-OS:
Ako po azuriranju Android OS-a prilikom pokretanja iGO_NextGen dobijate samo crni ekran bez ikakve greske a aplikacija nece da se pokrene uraditi sledece:
Pravilno deinstalirati sve iGO_NextGen verzije. Kopirati novi Baze_Folder na Internu Memoriju (memoriju uredjaja).
Sa originalnim File Manager premestiti Baze_Folder na SdCard pa vratiti nazad na Internu Memoriju ili kreirati novi folder na Internoj Memoriji a zatim u njega premestiti Baze_Folder pa vratiti nazad u root Interne Memorije.
Zatim ponovo instalirati iGO_NextGen.
Hvala,sve sam prebacio na kompjuter,deinstalirao na telefonu i ponovno instalirao.
Nakon ponovne instalacije nemam podesenja za kamere za brzinu i nema ih na mapi,molim pomoc....Screenshot_2019-09-01-13-21-04-880_com.ghisler.android.TotalCommander.pngScreenshot_2019-09-01-13-22-04-447_com.nng.igoprimoisrael.javaclient.pngScreenshot_2019-09-01-13-20-05-012_com.estrongs.android.pop.png

Edit: našao sam post #1891 i #1892 i rjesio problem

Pojavio mi se jos jedan problem.
Obavijest o prekoracenju brzine mi je podesena na "vizualno" ali dobijam i glasovno upozorenje "prekoracili ste dozvoljenu" brzinu. Ne znam kako da ugasim to glasovno upozorenje da mi ostane samo vizualno.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Na igo nextgen+pongo skin (verzije vidljive na slici) mi se svaki put kad izadem iz navigcije upozorenja za kamere vrate na off.kako rijesiti da zapamti podesenje?
Kad ih upalim i podesim sve radi. Probao sam izbrisati save folder,ali ne pomaze.Igo je na internoj mem.Screenshot_2019-09-01-13-22-04-447_com.nng.igoprimoisrael.javaclient.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Kad ih upalim i podesim sve radi.
Sta znaci ovo "kad ih upalim" kako ih upalis?

Kao prvo ne dirajte podesavanje u sys tako kako je za [autorad] a kao drugo ako zelite da kamere budu stalno vidljive ili sakrivene pri brzini maljoj od zadate podesite iz samog skina
Meni/Podesaanja/Podesavanja Skina/Ekran/Ukluci Iskluci Dodatke/Dodatak 'Auto Radar' - sada ukljuceno ili sada iskljuceno
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Sta znaci ovo "kad ih upalim" kako ih upalis?

Kao prvo ne dirajte podesavanje u sys tako kako je za [autorad] a kao drugo ako zelite da kamere budu stalno vidljive ili sakrivene pri brzini maljoj od zadate podesite iz samog skina
Meni/Podesaanja/Podesavanja Skina/Ekran/Ukluci Iskluci Dodatke/Dodatak 'Auto Radar' - sada ukljuceno ili sada iskljuceno
U sys nisam nista dirao.
Auto radar mi je iskljuceno.

Znaci odem u podesenja/podesenja skina/tacke upozorenja/obavestiti na tacke...->ukljuceno.
Kada izadem iz navigacije i povovno je pokrenem "obavestiti na tacke..." se vrati na iskljuceno.Nikako ne ostaje na ukljuceno.
 
Natrag
Top