iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Nije oficijelni,vec custom ABC rom,koji koristim od kada je izasla 8. I uvek je lepo radio. Cist NG,bez ikakvih dodataka. Ne bi mi bilo cudno da free igo world aplikacija sa gp radi bez problema. Radile su i krekovane do pre neki dan. Jedina razlika je sto mi se w10 apdejtovo,i sto sam flesovo cist rom. Nesto je tu pobrljavilo.

Edit -
Resen problem sa black screenom i pucanjem aplikacije.
Problem je bio sa lang fajlom. Imao sam neki stari engleski, koji je u kombinaciji sa svim bd fajlovima,a testirao sam ih od avgustovskog do novembarskog,pravio problem. Kada sam stavio zadnji decembarski lang i zadnji us fajl iz poslednje world verzije,igo world je proradio. Izgleda da se ovaj bug ne desava sa svim romovima,posto recimo na androidu 5,stari bd lang radi.
Jedan od simptoma pre nego sto je aplikacija pocela da zeza je bio i taj sto igo s vremena na vreme uopste nije procitao srpski lang fajl,vec je automatski pokretao podesavanje aplikacije za jezik. Jos jedna cudna pojava je ta sto je jedina igo aplikacija koju sam mogao da pokrenem na mom custom oreo romu sa tim neispravnim lang fajlovima bila poslednja arimijeva full avic verzija. Sve ostale,basar,pal,gift itd. su pravile problem.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Da li neko zna kako bih mogao da kad planiram rutu na igo Pal da mi prikaze potrosnju goriva(zelena traka sa kapljicom za gorivo i co2)?
 
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruka
8
I jedno pitanje,izvinjavam se ako opis problema bude malo duzi,
Na telefonu xiaomi redmi 3 sam instalirao igonextgen i desava se da Nevena "nece da prica" iako navigacija radi. Nesto mu iskljucuje zvuk. Sta?
Navigaciju sam prvo deinstalirao,pa obrisao sa telefona,pa ponovo iskopirao,pa opet instalirao,i onda proradi i zvuk,pa onda opet posle drugog,treceg...itd pokretanja Nevena cuti. Izaberem taster "menu" u okviru navigacije,podesavanja,zvuk i vidim da je iskljucen,ukljucim zvuk u toj opciji,onda u oviru glavnog menija u gornjem redu ima simbol zvucnika i pored njega stoji "x" umesto simbola "))",ukljucim i u toj opciji zvuk ali Nevena i dalje cuti. Onda se desi da u nekom momemtu zvuk proradi. Da li je neko imao takav problem.
Hvala na odgovoru
 
Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Nije oficijelni,vec custom ABC rom,koji koristim od kada je izasla 8. I uvek je lepo radio. Cist NG,bez ikakvih dodataka. Ne bi mi bilo cudno da free igo world aplikacija sa gp radi bez problema. Radile su i krekovane do pre neki dan. Jedina razlika je sto mi se w10 apdejtovo,i sto sam flesovo cist rom. Nesto je tu pobrljavilo.

Edit -
Resen problem sa black screenom i pucanjem aplikacije.
Problem je bio sa lang fajlom. Imao sam neki stari engleski, koji je u kombinaciji sa svim bd fajlovima,a testirao sam ih od avgustovskog do novembarskog,pravio problem. Kada sam stavio zadnji decembarski lang i zadnji us fajl iz poslednje world verzije,igo world je proradio. Izgleda da se ovaj bug ne desava sa svim romovima,posto recimo na androidu 5,stari bd lang radi.
Jedan od simptoma pre nego sto je aplikacija pocela da zeza je bio i taj sto igo s vremena na vreme uopste nije procitao srpski lang fajl,vec je automatski pokretao podesavanje aplikacije za jezik. Jos jedna cudna pojava je ta sto je jedina igo aplikacija koju sam mogao da pokrenem na mom custom oreo romu sa tim neispravnim lang fajlovima bila poslednja arimijeva full avic verzija. Sve ostale,basar,pal,gift itd. su pravile problem.

EDIT-
Posle vise testiranja i provera,shvatio sam da problem nije bio u lang fajlu,jer je aplikacija ponovo pocela da puca. Nasumicno posle par cistih instaliranja proradi i cim ugasim i upalim telefon opet ne radi. Jedina koja radi bez greske je arimijeva avic full. A ona radi jer joj je modifikovan data fajl. Arimijeva full u kombinaciji sa stock data isto ne radi. Probao sam sve varijante ciste nstalacije custom roma,potpunog brisanja nextgena sa telefona,dekripcije telefona,brisanje fajla po fajla iz content foldera,ux foldera itd...
Nesto u arimijevom data fajlu radi,sto u stock data ne radi. On je dosta tu stvari izmenio i ubacio u odnosu na originalni avic data,tesko da cu da provalim koji je fajl u pitanju.
Ovo je trenutno jedino resenje za one koji imaju custom verziju roma oreo.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Sta je ispravno:
[debug]
max_memory=314572800
ili
[debug]
max_mem=314572800
ili mozda oba.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Kopirao sam ovu navigaciju ( iGo_Israel ) sa mog telefona Samsung J7-2017 na kcerkin Note 3 (Phronesis V7 rom + root ) i posle instalacije i prvog pokretanja na njenom telefonu, navigacija izbacila mi je global_cfg not found .
Ona ima sd karticu u telefonu, ja nemam sd karticu.
Znaci, samo sam kopirao i nista vise. Nista nisam editovao kod nje ?

Moze pomoc ?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Pa u tvom opisu je sadrzan i razlog greske.

Sa hw1 na hw2 sa neizmenjenim podesavanjima od hw1.

U kom uputstvu si procitao da to moze tako?

Astal da blista bejbi!
 
Natrag
Top