iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Ako pricamo o zadnjim verzijama IGO-a, Basar, Israel, Gift, itd., u njih su ubacene trajne licence koje se same upisuju u odredisni folder prilikom instalacije programa, tako da nije potrebno naknadno ubacivanje gomile licenci, ali ako pricamo o Avicsync Pioneer verziji, koja nije krekovana i nema mogucnost trajnih licenci, onda ova licenca iz prethodnog posta nije dovoljna za normalno funkcionisanje navigacije. Ona prepoznaje mape, ali osim mapa ne vidi ostale sadrzaje kao sto su 3D orijentiri, 3D zgrade, reljefi, tacke od interesa itd... Ipak, i to se resava uz nekoliko licenci (o cemu je ovde vec bilo reci), kao i licenci za aktuelne mape koje se objave kada i najnovije mape. Znaci, korisno, ali nedovoljno ako koristite verziju bez trajnih licenci.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
1. Da li vama radi weather za nextgen basar, ovaj sa prve strane? Kod mene se nista ne desava, instalirao sam ga i pokrenuo, ali ne vidim nikakvu razliku. Ako vam radi, da li neko hoce da stavi ss, cisto da vidim kako izgleda?
2. Koji je dem fajl bolji (ako uopste ima neke razlike), ovaj Europe_83_NASA ili Europe_CGIAR_Premium?
3. Na prvoj strani pise da kod basara rade svi servisi, dok sam negde video da kod israela radi isto sve + vremenska prognoza (mozda je ovo odgovor na prvo pitanje)? Da li je to tacno, i koja je verzija generalno bolja, tj. koju vi koristite?
Izvinjavam se ako je bilo vec odgovora na ova pitanja, pregledao sam nekoliko zadnjih strana i nisam uspeo da nadjem. Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
1. Da li vama radi weather za nextgen basar, ovaj sa prve strane? Kod mene se nista ne desava, instalirao sam ga i pokrenuo, ali ne vidim nikakvu razliku. Ako vam radi, da li neko hoce da stavi ss, cisto da vidim kako izgleda?
2. Koji je dem fajl bolji (ako uopste ima neke razlike), ovaj Europe_83_NASA ili Europe_CGIAR_Premium?
3. Na prvoj strani pise da kod basara rade svi servisi, dok sam negde video da kod israela radi isto sve + vremenska prognoza (mozda je ovo odgovor na prvo pitanje)? Da li je to tacno, i koja je verzija generalno bolja, tj. koju vi koristite?
Izvinjavam se ako je bilo vec odgovora na ova pitanja, pregledao sam nekoliko zadnjih strana i nisam uspeo da nadjem. Hvala unapred.

Na Israelu mi radi prognoza, mada nije bas tacna. Bolja mi je ova sto mi je posebna aplikacija za vreme. Kod integrisane je dobro sto jednim dodirom bilo gde na mapu dobijas trenutne podatke + prognozu za 5-6 dana.
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
Na Israelu mi radi prognoza, mada nije bas tacna. Bolja mi je ova sto mi je posebna aplikacija za vreme. Kod integrisane je dobro sto jednim dodirom bilo gde na mapu dobijas trenutne podatke + prognozu za 5-6 dana.

evo i screenova
 

Prilozi

  • ffscreen_00003.jpg
    ffscreen_00003.jpg
    142,8 KB · Pregleda: 68
  • ffscreen_00004.jpg
    ffscreen_00004.jpg
    270,9 KB · Pregleda: 69
  • ffscreen_00005.jpg
    ffscreen_00005.jpg
    116,9 KB · Pregleda: 64
Učlanjen(a)
08.07.2013
Poruka
7
Pozdrav, zanima me da li postoji opcija da procenti baterije budu vidljivi bez nekog skina? Naravno u full screen-u☺
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ako imaš dovoljno veliki ekran ne znam šta će ti full screen

za ekran od 4.8 inča i više ti ne treba full screen

isključi full screen i videćeš procenat u status baru

[android]
fullscreen=0
ignore_keyguard=1
create_sdcard_dir=0
navigation_audio_stream = 4
 
Učlanjen(a)
02.01.2014
Poruka
7
pozdrav svima, verovatno je vec postavljano pitanje, gledao sam nekih 20-30 strana unazad ali ne nadjem odgovor...

nakon upgrade-a softvera u telefonu (Samsung J5, sada je android 6, kupljen u Telenoru, nije rootovan) stara instalacija IGO Primo je prestala da radi, i nisam uspeo da je pokrenem ponovo, da, najvaznije, sve je bilo instalirano na SD kartici...

sada sam pokusao da skinem sa prve strane NG israel, i kako god da instaliram sa kartice, kod prvog pokretanja javlja neku gresku, nakon koje ulazi u program, mogu da izaberem jezik, ciji je glas, namestim sve, program radi, nadje GPS signal, sve lepo i dobro, medjutim posle izlazka i ponovnog ulaska u program sve krece ispocetka, nije zapamtio sto sam prvi put sve namestio...

ima li neko ideju kako ovo da resim?

voleo bih da moze sve da ide sa kartice

I ako moze malo objasnjenje sa kojim od 3 .apk instalirati sa SD kartice... probao sam sva 3 ne vidim neku razliku, zapravo nijedan ne radi kako ja zelim...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.263
pozdrav svima, verovatno je vec postavljano pitanje, gledao sam nekih 20-30 strana unazad ali ne nadjem odgovor...

nakon upgrade-a softvera u telefonu (Samsung J5, sada je android 6, kupljen u Telenoru, nije rootovan) stara instalacija IGO Primo je prestala da radi, i nisam uspeo da je pokrenem ponovo, da, najvaznije, sve je bilo instalirano na SD kartici...

sada sam pokusao da skinem sa prve strane NG israel, i kako god da instaliram sa kartice, kod prvog pokretanja javlja neku gresku, nakon koje ulazi u program, mogu da izaberem jezik, ciji je glas, namestim sve, program radi, nadje GPS signal, sve lepo i dobro, medjutim posle izlazka i ponovnog ulaska u program sve krece ispocetka, nije zapamtio sto sam prvi put sve namestio...

ima li neko ideju kako ovo da resim?

voleo bih da moze sve da ide sa kartice

I ako moze malo objasnjenje sa kojim od 3 .apk instalirati sa SD kartice... probao sam sva 3 ne vidim neku razliku, zapravo nijedan ne radi kako ja zelim...
Imas 4 resenja:
1.Naj prostije resenje, stavi baze folder na internu memoriju i odatle instaliraj (i radice).
2.Vrati stari software (i radice).
3.Rutuj telefon instaliraj xposed i odatle modul XinternalSD, onda instaliraj gde hoces (provereno radi). Ovako to izgleda na S7 ali je za sve samsunge slicno.
HTML:
http://serbianforum.org/threads/samsung-galaxy-s7-firmware-odin-root-twrp-supersu-xposed-framework-lucky-patcher-itd.700350/
4. Deo na internu memoriju deo na sd card.
@WOB je sve lepo objasnio korak po korak strana 102 post #1019 i strana 103 post #1021.
 
Natrag
Top