iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Da li si ubacio audio fajlove u ui_nextgen folder, jer ih u originalnoj verziji nema?
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Da, ne radi. Koliko znam ta upozorenja rade samo sa Arimi i Pongo skinom na Nextgenu. Bilo kojem. Osim Mare koja radi lepo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WOB

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Izvini što gnjavim, ali da li si probao u realnoj vožnji, ili u simulaciji? U simulaciji kamere navodno ne rade.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Preko Lockito. Kao u voznji.

@LeoAndropov Koja je svrha Voice recognition kada nema naseg jezika? Mislim, probao sam, radi ali Mara ne prepoznaje nista.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@JaSamBG nisam jos probao Mara a onako kazem razlike, meni jos samo fali Wetaher koji je lijepo radio u ISRAEL GIFT....bez potrebe za vanjskom app...nije to nesto bitno ali to su razlike koje sam primjetio....

Iako sve su ovo nebitne stvari, bitno je rutiranje koje jos uvijek nije sjajno kod iGO. Pričamo o grafici, skinovima, extapk na kraju sve ono sto je nebitno. Nama je bitno tačka A do B a ovo sto dođe usput super. Nadam se da će u par idućih godina konačno mape za naš prostor biti dobro urađene pa da se smijemo pouzdat u navigaciju bilo koju. Ovako trenutno ne baš...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Da, ne radi. Koliko znam ta upozorenja rade samo sa Arimi i Pongo skinom na Nextgenu. Bilo kojem. Osim Mare koja radi lepo.
Audio obavestenja za prekrsajne kamere rade sa Pongo skinom, medjutim, na osnovnim verzijama nextgena ne rade. Cini mi se da je postojalo neko resenje sa modifikovanim data.zip i speedcam.zip fajlovima i da je to radilo, ali ne mogu vise da se setim. Maru sam probao u nekoj ranijoj verziji umesto Nevene i nije mi se dopao taj digitalizovani glas i akcenat, mada je u medjuvremenu verovatno dosta poboljsana i korektno obavestava za kamere.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Mara testirana do Austrije i nazad. Radi sve korektno. Nazive ulica,kamere svih tipova...tunele
E sad kome se svidja svidja se a kome ne ne mora. Inace radi u zadnjoj verziji pongo skina sa svim dodacima koje je objavio,weather itd itd..
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Sad sam probao na ulici. U pravu si, ne radi glasovna naajava, samo ping i slika.
Znači, brišem ui_nextgen folder.
Mara je zastrašujuća!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
mara ima verziju 2.2
imaš opcije u telefonu da izmeniš
9de3313f64349cd656f27ee86444ad10.jpg

speech rate multiplier
pitch multiplier
 
Natrag
Top