iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ova tema je za nextgen sve varijante iGO_Basar, iGO_Avic, iGO_Szülin, iGO_Indonesia
ono što je poenta je da nije imalo nikakve potrebe praviti izmenu za naziv iGO foldera.
ako je original iGO_Basar onda treba da ostane tako, kao i iGO_Avic dok Primo treba da bude samo IGO.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Evo danima se bavimo svim i svacim ali o sustini ni rijeci.
Najbitnije je kako se aplikacija zove.
A da se nesto sustinski uradi da navigacija bolje radi - ni rijeci.
Ljudi koji pripreme neke izmjene u samoj navigaciji za svoj trud su najmanje nagradeni.
Verzija koju sam postavio u # 1116 osim "imena" ima mnogo bitnije nove mogucnosti koje je jedan nas clan "ugradio" ali to nije bitno?
Za ubuduce ostaje dilema da li se "isplati" vise sve ovo sto radim.
Srecan put.
U pravu si sve sto si napisao ali budi ubedjen da ima ljudi koji zaista cene i postuju to sto im se servira na tacni. Eto, ja sam jedan od tih. :)
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Takodje, postujem i cenim sve sto radite da bi nama omogucili punu funkcionalnost ove navigacije. Jos jednom zahvalnost svim ljudima koji su ulozili svoj trud i vreme da ova navigacija izgleda ovako, i nemojte da odustajete! Ima jos dosta toga da se uradi. Pozz.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
Sve verzije iGO_BAsar, koje su ovde ili bilo gde postavljane, su izvorno sa 4PDA i svaka prilikom instalacije, kako god da se zvao data folder, automatski prilikom prvog pokretanja programa, u folder license kopira licence zapakovane u apk fajlu, na lokaciji /assets/license_zip/aa
Pogledajte prilog 91681
Ovo aa je u stvari komprimovan fajl u kome su spakovane licence, koje će se prilikom instalacije i pokretanja aplikacije "kopirati" u data folder. Čak i ako u data folderu neme foldera license, aplikacija će ga sama napraviti.
Ovaj aa fajl se može otvoriti i menjati obučnim Total Commanderom na Androidu!!!
Evo, ove tri su dovoljne za Evropu, da sve radi
Pogledajte prilog 91682
Imate ih već u folderu licenci svih ostalih iGO aplikacija

VAŽNA NAPOMENA:
Ako niste razumeli makar jednu rečenicu u svemu ovom što sam napisao, NEMOJTE TO DA RADITE!!!!

Ja sam zapakovao 262 licence da mi instalira. Od glave višak ne boli ;)
 
Učlanjen(a)
04.07.2011
Poruka
26
Pozdrav! Imam jedno pitanje u vezi igo avic, kad je duza razdaljina ili kada vozim na autoputu mapa mi se umanji kao pogled iz aviona, da li je to moguce iskljuciti? Hvala!!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
Pozdrav! Imam jedno pitanje u vezi igo avic, kad je duza razdaljina ili kada vozim na autoputu mapa mi se umanji kao pogled iz aviona, da li je to moguce iskljuciti? Hvala!!

Podesavanja – Izgled navigacije – deaktivirati – Automatski na pregled.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
GPS forumi su postali toliko specijalizovani i razvodnjeni da slobodno mozemo reci da su namenjeni samo uzem krugu korisnika (forumasa). Pre godinu dana vladcepesh postavi sredjenu verziju na prvu stranu i radi ! Sada je situacija takva da kod mene ne radi ni jedna verzija sa bilo koje strane. Bio sam prinudjen da kupim uredjaj za navig. , iako mi je potreban samo dva puta mesecno. Zahvaljujem se ranijim urednicima koji su bili kratki i vrlo precizni, bez sirih teoretisanja i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ih, bre. Pa mogao si Here da instaliraš. Besplatna i dobra navigacija. Skineš sa prodavnice.
 
Natrag
Top