iGO Navigacija: Kamere za nadzor saobraćaja sa SCDB - Evropa

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@nenadsenn,
bilo bi fantasticno kada bi mogli da odradimo sve onako realno kao sto je i na terenu. Kada bi moglo da se dodje do te informacije bilo bi odlicno, ali treba imati ljude na pravim mestu, a pored toga i da budu dovoljno hrabri da to podele sa nama. Sigurno postoji spisak svega toga "tamo", znas gde mislim :) ali je nemoguce doci dontog spiska
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Speedcam Europe SCDB 13.12.2015.
Nisam proveravao da li je nesto azurirano za nase prostore...
Tnx. nyky
Kod:
http://www98.zippyshare.com/v/KjphWDbD/file.html
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ne znam gde da postavim ovo pitanje jer je tema o iGO Primo zakljucana pa sam odlucionda to bude ovde. Da li je moguce sada u ovoj najnovijoj verziji iGO Primo ukucati koordinate od neke adrese da bi nas iGO doveo do nje? Pre par meseci sam to mogao da radim tako sto sam koordinate kocao u lokalnoj pretrazi, ali sada ne radi lokalna pretraga tako da ne znam da je je moguce otkucati koordinate negde drugde

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sa i bez skina Doupas -
Pronadi - Koordinata - ........., .........
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala Nenade. Uspeo sam da pronadjem. Mora da se ide na PRONADJI- VISE i tu se onda unose koordinate.

Mozes li mi reci kako moze da se resi problem sa velicinom auta jer iGO primo ne pamti kada se podesi velicina auta na poslednjem doupas skinu, dok je na prethodnoj verziji radila ok ta opcija, tj kada se izabere velicina auta on je pamti tako da ne mora uvek iznova da se podesava prilikom svakog novog pokretanja navigacije.

de8ebbc9cc98085787f44fe89897084c.jpg


29e45da82a28286f1ea8c451641dbacb.jpg


7863d3324c2554abc78294aa7c5e5581.jpg




Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
A da li neko zna zašto se svemena na vreme slika auta pretvori u tačku koja se pokreće po mapi, pa se posle izvesnog vremena vrati slika auta.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Kamere za merenje brzine u Srbiji 26.08.2017

Na osnovu licnog iskustva i nekih placenih kazni zbog prekoracenja resio sam da ucrtam kamere koje do sada nisu bile ucrtane.
Ucrtane su neke nove pozocije u Nisu, neke su prepravljene, a jedna cak i obrisana jer tu vec par godina unazad ne postoji mogucnost ni snimanja ni zaustavljanja jer je sada autoput. Takodje na putu ka Zajecaru i Boru ucrtano.
Potrebno je preuzeti fajl i ubaciti u folder SPEEDCAM, obrisati postojeci .spdb
Nakon toga ponovo pokrenuti IGO i kreirace se novi .spdb iz koga se vuku podaci.
Posle toga vam .txt fajl nije potreban.
NAPOMENA: kada obrisete postojeci .spdb gubite sve kamere, a kako bi imali nove pre 1. pokretanja morate imati sve zeljene zemlje u .txt formatu.

EDIT: dodat fajl sa novim kamerama(mobilnim), ne sadrži kamere sa POIPLAZA
 

Prilozi

  • speedcam_SRB.txt
    12,1 KB · Pregleda: 41
  • Kamere_mobilne_SRB.29.08.2017.txt
    1,3 KB · Pregleda: 28
Poslednja izmena:
Natrag
Top