iGO Navigacija: Kamere za nadzor saobraćaja sa SCDB - Evropa

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kako sad ove kamere koje je okacio cadslobo da ubacim u one vec postojece prekrsajne kamere? Pitam to jer nije isto upisivano u fajlu Prekrsajne kamere.txt kao ovde
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala Nenade. Pretpostavio sam da je tako, ali nisam bio siguran jer u onim vec postojecim prekrsajnim kamerama ima i opis gde se nalaze
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
To gdje se nalazi koja kamera moze se dodati i naknadno. Bilo bi dobro kada bi svi koji dodaju nove kamere navedu, ako znaju, i njihove lokacije.
Ali ako se fajl sa kamerama ucita sa programom Spudigo moze se i to odmah vidjeti gdje se nalaze pa dodati u fajl.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Steta je samo sto nemam koordinate svih kamera u Srbiji. Koliko vidim tu su samo BG, NS i Niš
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
@toda81
Ovo sto smo postavili do sada su samo kamere za nadzor brzine, semafor i zutu traku. I to je ono sto je definitivno provjereno. Ovo sto se moze skinuti sa raznih "poi sajtova" je prepuno svega i svacega. Najvise neprovjerenih mobilnih patrola. Tako se ima utisak da gdje je neko vidjeo patrolu tu je prijavio kao tacku upozorenja. I onda u voznji non stop imamo upozorenja. Ja imam i taj spisak ali mislim da je suvisan da se dodaje u postojeci.
 
Natrag
Top