Idealan poklon za nju

Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Cvece hocu nakit sam kupovao, mislio sam i ja opet tako nesto ali ne znam sta... :???:
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Moj predlog:seksi kupaci kostim i poklon vikend u nekom spa centru sa puno toplih kupki masaza i ostalih uzivancija.Bice pun pogodak.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Moj predlog:seksi kupaci kostim i poklon vikend u nekom spa centru sa puno toplih kupki masaza i ostalih uzivancija.Bice pun pogodak.

Dobar predlog :) nego razmisljam gde sad ima da se kupe dobri kupaci kostimi? :)

Hteo sam i neki nakit mindjuse npr. ... belo zlato mada nemam vremena da setam po zlatarama a gledam na netu nigde neki dobar katalog sve po par komada i neke bzwz
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Ako ti je stvarno stalo snaci ces se vec,A sto se tice belog zlata i mindjusa to je uvek dobar izbor.Podrzavam ideju.Naravno kao dodatak uz onaj kupaci...
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
Dan zaljubljenih

Pozdrav svima, treba mi mali savet .. sa devojkom sam evo nedelju dana i cini mi se da ce ovo da bude malo duza, lepsa i ozbiljnija veza ... 14-og februara je dan zaljubljenih.. ali ne znam sta da joj poklonim.. romanticar sam i sigurno cu nesto lepo smisliti ali hteo bih da cujem neka vasa misljenja ...

necu da joj kupujem neke silne bukete ili nesto slicno..... necu da ispadne da "kupujem" njenu ljubav ....

p.s. ruzu sam joj vec poklonio. :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
61
Reci cu ti nesto, nije bitno da li ces svojoj dragoj pokloniti parfem, cvece ili cokoladicu kao sto rece neko od predhodnika. Najbitniji je tvoj trud i paznja koji idu uz taj poklon. Znaci izaberi nesto lepo i takodje ga lepo upakuj, a onda stvori takvu atmosferu , kada joj poklon urucis da to zapamti zauvek. Pritom mislim da spremis dosta mirisljavih sveca, dosta cveca i neku laganu vecericu uz priguseno svetlo, dobru muziku i neki slatkis koji ona voli...Uspeh ce biti potpun. Pa pisi kako je bilo...
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
Reci cu ti nesto, nije bitno da li ces svojoj dragoj pokloniti parfem, cvece ili cokoladicu kao sto rece neko od predhodnika. Najbitniji je tvoj trud i paznja koji idu uz taj poklon. Znaci izaberi nesto lepo i takodje ga lepo upakuj, a onda stvori takvu atmosferu , kada joj poklon urucis da to zapamti zauvek. Pritom mislim da spremis dosta mirisljavih sveca, dosta cveca i neku laganu vecericu uz priguseno svetlo, dobru muziku i neki slatkis koji ona voli...Uspeh ce biti potpun. Pa pisi kako je bilo...
pa da se razbacujem sa novcem nesto previse i ne mogu ... imamo 16 godina .. evo 2 nedelje vec ... super nam ide ... verovatno cu da joj poklonim bombonjericu i ruzu ... i mozda vecera u piceriji ^^ xD




Poklonio sam devojci ruzu jos na prvom sastanku (po prvi put sam uradio tako nesto u zivotu)... evo proslo je vec 15 dana ... ruza jos uvek nije uvenula ... i ona mi kaze da joj ruze koje obicno dobija za rodjendan ili neke druge prilike .. traju ono do 5 dana ... Inace nama je super, volimo se, svaki dan se vidjamo ... i tako xD ... Koliko vama obicno ruza "traje" :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
19.09.2010
Poruka
1
mislim da je naj bolji poklon neka vecera u restoranu i opustena setnja nakon toga neki pokloncic iz male kutijice (nakit) aa poslee, hmm hmm :)
 
Natrag
Top