Ice films problem

Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Daj mi neki predlog.Koristim genesis i navi x,ali nisam nasa dobar HD addon u rangu ice filma.
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
E da to je istina što se tiče HD-a samo meni je sve jedno da li gledam u HD-u ili SD-u kvaliteti glavno da je film dobar :) inače uz ova dva addona ja koristim i 1channel ali opet nije to to što ti tražiš.
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
SKini the beast instaliraj na kodi i imaces sve zivo
Kod:
http://spartanpixel.net/Kodi/thebeast/
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Daj mi neki predlog.Koristim genesis i navi x,ali nisam nasa dobar HD addon u rangu ice filma.

Za filmove The Mutts Nuts i Movies XK, za serije i filmove Cartoon HD Extra (nema sve serije). Mozda nisu u rangu Icefilmsa ali posluzice kao alternativa.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Uspeo sam,imao sam repo za win.Radi sve na androidu.Jako je kompleksan sadržaj jer se sve menja od skina do svega ostaloga.Čovek je ubacio sve i svja na ovome svetu od addona.Treba malo vremena da se vidi gde je šta ali svakako korisna stvar dokle god je neko održava a to je danas najteže održavati nešto bez dinara u dzepu.
Ice films nije imao ni dinara u džepu pa su prešli na prikazivanje reklama kako bi zaradili koju kintu i zato ih više nema na kodiju.Kodi počiva na tome da je sve free a o toga onaj ko se muči i pati da postavi sadržaj nema ništa,ni banke u džepu.
Mislim da je 10 eura na godišnjem nivou dovoljno da se da nekome ko će da održava addonove i sve ostalo kako kodi ne bi propao.
Nije Ice films prvi napustuio kodi,pre njega bilo je još dosta gašenja addonova zbog besparice.
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Evo koga zanima popravio se ice-films. Sam se nadogradio na verziju 10.1.0 za sada radi sve ok ;)
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Kod mene jos nema updejta. Koristim Kodi 15.1 i vec sam imao tih problema. Vidim da su updejti tu ali nikako da se instaliraju. Jedino resenje je bilo da se vratim na Kodi 14.2, instaliram updejte pa natrag na 15.1. Ako nekoga zanima evo linka za Icefilms 10.1.0.

Kod:
https://github.com/Eldorados/eldorado-xbmc-addons/blob/master/repo/plugin.video.icefilms/plugin.video.icefilms-1.10.0.zip
 
Natrag
Top