I morski lav bi da gricne Šakiru

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
I morski lav bi da gricne Šakiru









Izvor:
Mondo.rs






Kolumbijska pevačica htela da slika morske lavove, ali je jedan umesto da joj pozira umalo ugrizao. Srećom tu je bio njen "super brat Toni" da je spase...



v234080p0.jpg



Pop zvezda je sa bendom odmarala na stenama dok su morski lavovi mirno plivali u vodi. Kada je pevačica htela da ih slika jedan je iskočio iz vode i umalo je ugrizao, ali je tu bio njen brat Toni koji ju je povukao nazad i spasio od čeljusti životinje.
Šakira i Toni su, na sreću, prošli samo sa ogrebotinama po rukama i nogama, a pevačica je na svojim profilima na Twitteru i Facebooku objavila fotografije i sa fanovima podelila "zastrašujuće iskustvo u specijalnom izveštaju".
"Iznenada je jedan lav iskočio iz vode i od mene je bio daleko samo nekoliko centimetara. Pogledao me je u oči i pokušao da ugrize. Svi smo vrištali, a ja od šoka nisam mogla da se pomerim. Srećom tu je bio moj 'super brat Toni' koji mi je bukvalno spasio život", napisala je Šakira.

Šakira kaže da su ruke i noge oboje izgrebali od stene dok ju je Toni spašavao.

"Mislim da je životinju zbunio moj telefon kojim sa je slikala. Verovatno je od odsjaja na vodi pomislio da je riba i zato je i iskočio."

 
Natrag
Top