HUAWEY Y330-U01 ROOT POMOC

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Da ne otvaram novu temu i meni treba isto samo za Y300. Posto trenutno mi telefon ni cemu ne sluzi ne znam sta mu je ali ocajno radi. Viber video pozivi ne rade, skajp isto tako ocajno radi, pri otvaranju bilo cega treba mu vjecnost. I sto je najcudnije drugi telefon iste marke radi odlicno, ali ovaj me izludi. Pa ne znam da li bi mu rutovanje mozda moglo pomoci ili ubacivanje nekog drugog softvera bilo sta samo da ga koliko toliko osposobim ili barem da ga ko covjek unistim :)
 
Učlanjen(a)
18.01.2015
Poruka
3
Pazi malo bi ga ubrzalo kada bi se root uradio jel bi postojala mogucnost da skines nepotrebne aplikacije i naravno i da ubacis neki novi room koji je malo sredjen.Ali sada i do sada ja sve sto sam probao sa mojim y330 znaci nema sanse da ga rutujem i to sa svim programima i na sve nacine zato sam pomoc trazio mozda ima neko resenje jel ja neznam...
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
  1. Download SRS Root
  2. Install the app SRS Roott in your PC.
  3. Make sure that this enabled the resources of other platforms are google play. I can look at the following path: Menu> Settings> Unknown sources (ON)
  4. Put your phone on USB Debugging mode (activate checkbox on Settings>Development options>USB debugging or Settings>Applications>Development>USB debugging).
  5. Make sure the Android drivers for your phone are installed in your pc. If not, you can find some drivers in this page.
  6. Connect your device to your PC via USB cable.
  7. Run SRS Root in your PC.
  8. Click on one of the ROOT options in this software, and wait till it’s finished.
  9. If you want to check if you are already root or superuser in your Android phone or tablet you can download HowToRoot app from Google Play Store and click over the padlock in the top-right of the screen. It will show you a message about if your device is rooted or not



ovo radite na svoju odgovornost,imate na sajtu i drugu mogucnost root-ovanja
 
Natrag
Top