HUAWEI P40 PRO ILI LITE

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Zanima me, koristi li neko ovaj mob ili neki drugi Huawei nakon sto su amerikanci uveli sankcije odnosno zabranili upotrebu Google Play prodavnice? Kakav je gubitak ili mana sto nema google play prodavnicu??
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
7
u biti sve aplikacije pa i sami google play store se daju instalirati na drugi nacin
imas sve video tutorijale na youtube i po netu i iz par sati pocetnog podesavanja i instaliranja neophodnih aplikacija,ostalo je isto
ako ne znas nista sam stimati i podesavati i ako si alik u tom polju...onda uzmi neki iz p30 serije ako vec hoces huawei ili neki drugi model
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
u biti sve aplikacije pa i sami google play store se daju instalirati na drugi nacin
imas sve video tutorijale na youtube i po netu i iz par sati pocetnog podesavanja i instaliranja neophodnih aplikacija,ostalo je isto
ako ne znas nista sam stimati i podesavati i ako si alik u tom polju...onda uzmi neki iz p30 serije ako vec hoces huawei ili neki drugi model
Nisam laik i znam dosta toga. Hvala na info.
 
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
51
KOja bi po vama bila bolja kupovina huawei p 40 lite ili xiaomi poco x3 nfc
 
Učlanjen(a)
19.11.2020
Poruka
24
Zanima me, koristi li neko ovaj mob ili neki drugi Huawei nakon sto su amerikanci uveli sankcije odnosno zabranili upotrebu Google Play prodavnice? Kakav je gubitak ili mana sto nema google play prodavnicu??
Iako je moguce manje vise sve instalirat, ja bi pocekao malo da postane moguce i kod Huawei mobitela. Kolegica mi ima P40 i ne da joj se stalno trazit aplikacije drugdje (makar postoji slicno nesto kao google store)
 
Učlanjen(a)
17.11.2019
Poruka
6
ima aurora store .. alternativa google play-a .. sve imaju aplikacije kao sto su na google play
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Nadam se da je ovo je pravo mesto da pitam. Kako da instaliram app ANDOID AUTO na Huawei P40 lite.
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Imam Huawei P40 Lite, instalirao sam sve ono čega nije bilo od Googla, ali nemam obaveštenje kad dobijem mejl na Gmail-u. Kako to da podesim?
 
Natrag
Top