Šta je novo?

HUAWEI P40 PRO ILI LITE

• Začetnik teme HyperSnap
  • Datum pokretanja
HyperSnap

HyperSnap

VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.052
Zanima me, koristi li neko ovaj mob ili neki drugi Huawei nakon sto su amerikanci uveli sankcije odnosno zabranili upotrebu Google Play prodavnice? Kakav je gubitak ili mana sto nema google play prodavnicu??

Z

zippoo

Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
7
u biti sve aplikacije pa i sami google play store se daju instalirati na drugi nacin
imas sve video tutorijale na youtube i po netu i iz par sati pocetnog podesavanja i instaliranja neophodnih aplikacija,ostalo je isto
ako ne znas nista sam stimati i podesavati i ako si alik u tom polju...onda uzmi neki iz p30 serije ako vec hoces huawei ili neki drugi model

HyperSnap

HyperSnap

VIP
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.052
u biti sve aplikacije pa i sami google play store se daju instalirati na drugi nacin
imas sve video tutorijale na youtube i po netu i iz par sati pocetnog podesavanja i instaliranja neophodnih aplikacija,ostalo je isto
ako ne znas nista sam stimati i podesavati i ako si alik u tom polju...onda uzmi neki iz p30 serije ako vec hoces huawei ili neki drugi model
Nisam laik i znam dosta toga. Hvala na info.

I

ilija11

Učlanjen(a)
07.02.2018
Poruka
19
ja ga koristim huaweu p40 lite i vrlo dobar je nema play store al ima petal searsh i APKPure i Google Chrome