Huawei P30 pro

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Mislim da je "dolazak glave" Huaveia koštao 5G. Toliko su pobegli konkurenciji, da su Ameri popizdeli.

Što se samih telefona tiče - mnogo dobra su obadva.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.08.2018
Poruka
863
što se tiče telefona,ja imam jedan huaweijev model točno 2 i pol godine i ne mogu biti zadovoljniji nego što jesam,cijene su mu u početku bile najveća vrlina jer ovdje u jugoistočnoj europi vlada još neki stereotip da kinezi i dalje ne valjaju neznajuci pritom da 90% dijelova mobitela se radi u kini,što zbog jeftine radne snage što zbog dostupnih dijelova kao na "tacni"
a što se tiče ovog da su ameri im zabranili suradnju s google playom mislim da je zbog ponajprije applea koje mu je opala zarada mnogo zbog trgovinskog rada izmedu kine i sad-a gdje jedni drugima nametaju kojekakve zabrane,no tu najvise ispašta i apple jer su kinezi prije jako puno kupovali iphoneove a sada više ne

a kolegi gore koji se misli izmedu p30 i p30 pro mogu reci nije nekakva velika razlika no p30 pro ti ima najbolju kameru za zoomiranje na velike udaljenosti ako ti to šta znači
pozdrav..
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
33
od p30 kamere sam ocekivao vise ali sam se prevario,nista posebno. slab stabilizator
 
Učlanjen(a)
05.03.2011
Poruka
24
P30 pro i dan danas odlican telefon... Kamere, nocni mod, zvuk, baterija... Telefon je top!
 
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
5
Slažem se sa tobom, posebno kada se snima video sa slabim osvetljenjem.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
33
Dijeljenje zaslona sa samsung tv-om, nikada od prve, svaki put tv izbaci grešku ne uspješnog povezivanja, tek onda drugi put se poveze i radi normalno, da li i vama tako radi
 
Natrag
Top