Huawei P Smart 2019

Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Huawei P Smart 2019 sa pokvarenim ''Fingerprint'', a šifra (screenlock) ne reaguje. Telefon je ispao par puta i od tada ne radi nijedna opcija za otključavanje, nažalost... Postoji li mogućnost otključavanja ekrana i poništavanje opcije ''Screenlock'' bez gubitka podataka? Ekran nema nekih oštećenja ali jednostavno ne prihvata kao validan ''Screenlock'' password koji je unešen prije godinu dana i radio najnormalnije. Probao sam reset preko gmail naloga ali sam mijenjao šifru na gmail-u, koju nisam zapamtio i zapisao, tako da ne mogu ni na taj način pristupiti. Vrijednost telefona nije neka, iako sam oduševljen kako je radio, ali su u njemu kontakti, koje nemam na drugom telefonu, a jako mi je to važno. Znači, nikakav ''Factory reset'' ili ''Hard reset'' ne dolazi u obzir, jer onda se briše sve sa njega. To mogu i sam :) Zvao sam nekoliko servisa u BG-u i jedan od njih mi kaže da bez problema to može uraditi i košta 4000 dinara. Meni je to sasvim OK ali kako da vjerujem da mi neće zeznuti nešto, jer nigdje na Google nisam uspio naći rješenje da je to moguće... Ima li neko kakav savjet, ideju...?
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2012
Poruka
18
Uradi recovery gmail naloga preko backup maila, broja telefona, sigurnosnih pitanja...imaš više opcija.
 
Natrag
Top