Huawei g300 kitKat android

Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Ako nekoga zanima ovaj model telefona i ovaj Android na njemu neka mi se javi imam sve potrebno...mogu reci samo da radi odlichno, koristim ga vec 3 nedelje :)
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Не постоји одређена навигација за тај модел! Као што каже наслов, на овом делу форума реч је оперативном систему Андроид и све што је овде понуђено радиће и на том или твом телефону. Твој је само избор.
Прегледај објашњења, затим коментаре па се одлучи коју ћеш навигацију. Ако ти се и не свиди, увек је можеш обрисати и убацити другу.
На форум су постављене све релевантне навигације са свим упутствима за инсталацију.
 
Učlanjen(a)
03.08.2014
Poruka
2
Ako nekoga zanima ovaj model telefona i ovaj Android na njemu neka mi se javi imam sve potrebno...
Ako si ovo napisao reklo bi se da imas sve potrebno i da ti se javi osoba koga zanima ovaj model telefona i ovaj Android, kao sto sam ja npr ucinio... Svi linkovi za IGO Primo su mrtvi sa teme "
iGO Primo (2.4) ANS Navigator - Basarsoft" a trenutno ima 116 stranica. Zar ne mislis da sam izgubio dovoljno vremena.....

 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
116 страница коментара. Политика форума је да се на првој страни у првом посту на теми увек налазе најсвежије информације.
Погледај на дну поста, стоји датум последње измене поста.
Ако су линкови мртви, као што кажеш, остави коментар тамо да би се линкови обновили!
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Nisam neko kome bash treba navigacija na telefonu, ali toplo mogu da preporucim NAVIGON koja koshta oko 50e ali naravno na torrent-u je free :)
 
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
8
Ako nekoga zanima ovaj model telefona i ovaj Android na njemu neka mi se javi imam sve potrebno...mogu reci samo da radi odlichno, koristim ga vec 3 nedelje :)

Ako nekoga zanima ovaj model telefona i ovaj Android na njemu neka mi se javi imam sve potrebno...mogu reci samo da radi odlichno, koristim ga vec 3 nedelje :)
Mozete li poslati link za download sve sto je potrebno za huawei g300 kitkat. Ja sam pokusao da ubacim neki deugi rom i sada mi telefon uvek vraca u recovery mod. Molim zapomoc...
 
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
8
podeli to sto imas i ja sam zainteresovan da ubacim novi rom u hawajca
 
Natrag
Top