Hteo bih da kažem članu foruma...

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hteo bih da pitam Tita Pula, da li zna broj titula koje je Željko Obradović osvojio sa svojim klubovima kao prvak Evrope?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Deliji da znam, piše u svim novinama. :mrgreen:

(A možda je ovo trik pitanje, vidim da se Delija danas naoštrio). :dntknw: :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hteo bih da kažem Deliji da znam, piše u svim novinama. :mrgreen:

(A možda je ovo trik pitanje, vidim da se Delija danas naoštrio). :dntknw: :mrgreen:

Pa napiši broj, nema trika, pa znamo se dobro. :mrgreen: Nisam se naoštrio, lepo sam raspoložan, vratiću se kasnije, kad dođe moja sokolica Sendi. :mrgreen: Ima da mi plati što mi je neke postove bacila u forumski kontejner. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa napiši broj, nema trika, pa znamo se dobro. :mrgreen:

Znamo se. yes3 :lol: :lol:

starringdad2.jpg




lepo sam raspoložan, vratiću se kasnije, kad dođe moja sokolica Sendi. :mrgreen: Ima da mi plati što mi je neke postove bacila u forumski kontejner. :mrgreen:


Kako je smela, tvoja Nada, tvoja robinja, tvoja labudica to da uradi? :dntknw: :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Meni se cini da mu je to osma...

Znao sam ja, nego sam hteo da proverim da li Tito zna. yes3 :mrgreen:

Kako je smela, tvoja Nada, tvoja robinja, tvoja labudica to da uradi?

Jeste, mogla je to da uradi. Uživao sam u našoj ljubavnoj igri, lebdeo do nebeskih visina, ali me je Sendi žestoko uvredila rečenicom da sam kobna greška prirode. sorry :mrgreen:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nisam se naoštrio, lepo sam raspoložan, vratiću se kasnije, kad dođe moja sokolica Sendi. :mrgreen: Ima da mi plati što mi je neke postove bacila u forumski kontejner. :mrgreen:

Zemlja zove Sokola... :D
Htela bih da kazem Deliji da ne brine, nisam ih bacila, bas sam vodila racuna kako cu da ih obrisem, imam ja poseban ritual kad si ti u pitanju... Pa sad ako je za utehu... :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Zemlja zove Sokola... :D
Htela bih da kazem Deliji da ne brine, nisam ih bacila, bas sam vodila racuna kako cu da ih obrisem, imam ja poseban ritual kad si ti u pitanju... Pa sad ako je za utehu... :roll:

Mislio sam da te narednih dana bojkotujem, ali ne mogu. :mrgreen: Kao da te neka dobra vila poslala na ovaj forum, znajući da si plemenita, dobrog srca i da za svakog nađeš lepu reč. :roll:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Htela bih da kažem onim ''crvima'', Titu i Deathu, da je lepo što su se pojavili na onoj mojoj temi...Lepo što ste bili karakterni i što ste ispunili obećanje...
Evo zaslužili ste
bombonjera.png


Takođe bih htela da kažem Titu, da sam videla one ''brezobrazne'' slike, i baš kao što on reče, mogla bih to da ignorišem...Ali ne vredi...Jače je od mene...:evil:

Deliji bih htela da kažem, da njemu nema bombonjera, jer nije bio na onoj mojoj temi...(Druži se sa Deathom i Titom malo više, možda i nešto bude od tebe...:lol:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da pitam teta Dum jel sad ona raste kao kvasac (pošto joj je zahvaljujući nama živnula tema koja nije imala neku perspektivu)? :mrgreen:


I još bih hteo da joj kažem da ne gleda na slike kao na "brezobrazne", već kao na... izazovne... yes3 :mrgreen:
 
Natrag
Top