Hteo bih da kažem članu foruma...

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Htela bih da kazem T.P.-u (izvini zbog skracivanja nika ;) ) da je fantasticna solo gitara samo jos da dobije ton i sliku :blum3: (ili samo ja ne vidim klip :vorred: ?)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem članici kojoj je cimanje da napiše Tito Pulo u celini da video radi, ton je dobar, slika je nebitna. :mrgreen: Pustiti i uživati. ;)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Hteo bih da kazem sendi i Tito Pulo-u ( ;) ) da se okanu corava posla i dodju na kafu,a ja cu pustati mjuzu! :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Htela bih da kažem Vuku, da nije lepo da kuva kafu samo za Tita i Sendi!:blum3:
Hoću i ja!:cry:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Vuku i Marsovki da provere ako im nije cimanje da li u temi Deep Purple može da se vidi poslednji video koji sam postavio na vimeo. I dolazim na kafu. yes3 :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Hteo bih da kažem Vuku i Marsovki da provere ako im nije cimanje da li u temi Deep Purple može da se vidi poslednji video koji sam postavio na vimeo. I dolazim na kafu. yes3 :D

Sve čujem, al' mi nešto crno pred očima (ne znam da l' je urođeno:blind:) ili nema slike.
Jooooj kako praše! Svaka čast Tito druže!:D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sve čujem, al' mi nešto crno pred očima (ne znam da l' je urođeno:blind:) ili nema slike.
Jooooj kako praše! Svaka čast Tito druže!:D

Hteo bih da kažem Marsovki da je crno zato što moj video editor nešto zeza, trebala bi da bude slika sa tog albuma. Možda je i vimeo kriv, ne'am pojma. Uglavnom, važno je da se čuje ton, Sendi ima problema pa sam zato pitao. Hvala, čekamo onog koji nije Bik da skuva kafu. :lol:

I jel ti se sviđa intro Mars, zbog toga sam postavio? A prašenje se kod Parplova podrazumeva. yes3 :mrgreen:
 
Natrag
Top