HTC Wildfire s touch screen brljavi,POMOC!!

Član
Učlanjen(a)
13.01.2013
Poruka
25
Touch screen sam reaguje na sredini ekrana,tj sam svake sekunde ulazi u ono sto se nalazi na sredini ekrana.Zasto to radi,i kako popraviti?
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
19
Ovako, verovatno ti se zalepila "folija" koja je fabricki deo ekrana, zbog nekog jaceg pritiskanja, i sad stalno stvara taj kontakt. To ces popraviti zamenom ekrana.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
13
Molim vas mozete li mi pomoci imam HTC wildfire pc49100 ,na displeju kad upalim telefon imam samo njegove podatke o proizvodnji i ispod u crvenom kvadratu pise FASTBOOT ,ispod toga podatci o tonu VOL UP to previous item ispod toga ;VOL DOWN to next item ; pa ispod POWER to select item .Zatim ispod toga u plavom kvadraticu pise sledece :BOOTLOADER ispod toga zutim slovima REBOOT;ispod toga lila, ljubicica bojom , pise REBOOT BOOTLOADER ispod toga POWER DOWN tac ne reaguje ,kao ni jedna tipka ,kad treba da ugasim tel. moram da izvadim bateriju ,nisam nosila na popravku ,moze li se popraviti,i je li u pitanju neki veci kvar ?Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
13
slika wildfire htc.jpg Ovo je slika koja se pojavljuje svaki put kad ukljucim svoj HTC Wildfire i ostaje zamrznuta ,ne mogu da iskljucim telefon dok ne uklonim bateriju , i opet kad ukljucim pojavi se ova slika potpuno zamrznuta ni sa jednom komandom ne mogu da pomjerim ili bilo sta drugo uradim ne reaguje ni na jednu tipku .Na" netu "forumima sam nasla kako se vrsi resetovanje ali ni to ne pomaze ,molim vas ako neko zna da mi pomogne .Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
3
Cao,wildfire mi je ispao i ono dugmence gdje se budi ekran se rasklimalo,ne radi vise...kada se tel zakljuca ne mogu ga probuditi,ukljuciti i td na to dugme,ostalo je sve ok...da li neko zna sta se slomilo,koliko je popravka ?
 
Natrag
Top