HTC Wildfire - Pomoć!

Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
32
Je li netko zna kako se spojiti na Internet i postaviti facebook na htc wildfire-u ???
Mozes na internet preko wireless-a i preko neta kao sa svakim drugim "obicnim" telefonom. Za povezivanje idi u settings/wireless & networks i tu imas opciju da ukljucis wireless (turn on Wi-Fi) ili da ukljucis mobilni internet(mobile network).
A za Facebook udjes u Market i skines Facebook aplikaciju mada je mozda i imas instaliranu.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Mozes na internet preko wireless-a i preko neta kao sa svakim drugim "obicnim" telefonom. Za povezivanje idi u settings/wireless & networks i tu imas opciju da ukljucis wireless (turn on Wi-Fi) ili da ukljucis mobilni internet(mobile network).
A za Facebook udjes u Market i skines Facebook aplikaciju mada je mozda i imas instaliranu.

Zna li netko kako uključiti kameru (video snimanje) na HTC wildfire-u?
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
15
Zna li netko kako uključiti kameru (video snimanje) na HTC wildfire-u?
Klikneš na ikonicu kamere i kad se uključi ideš na onu strelicu gore ili sa strane (zavisi kako držiš telefon), izabereš opciju "video" i na tzv. optički džojstik startuješ/završavaš snimanje.


Za slike je opcija "photo". Kamera je po default-u uvek nameštena za slikanje fotografija. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Klikneš na ikonicu kamere i kad se uključi ideš na onu strelicu gore ili sa strane (zavisi kako držiš telefon), izabereš opciju "video" i na tzv. optički džojstik startuješ/završavaš snimanje.


Za slike je opcija "photo". Kamera je po default-u uvek nameštena za slikanje fotografija. ;)

Tako sami išao, namestio na kameru, ali kad sam stisnuo na kvadrat (napravio isto kao i za fotoaparat - koji tada proradi) kamera nija počela snimati. Memorije ima dosta i od mobitela (150 mb) i od kartice (1.8 GB). Nisam siguran dali u nečemu grešim ili je greška u telefonu?
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
15
Tako sami išao, namestio na kameru, ali kad sam stisnuo na kvadrat (napravio isto kao i za fotoaparat - koji tada proradi) kamera nija počela snimati. Memorije ima dosta i od mobitela (150 mb) i od kartice (1.8 GB). Nisam siguran dali u nečemu grešim ili je greška u telefonu?
Ma mora da radi kao što sam ti rekao, ja imam još manje memorije pa radi.

A jesi li probao sa Camcorder-om? To ti je isto kao i Camera, samo što po defaultu snima video.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Ma mora da radi kao što sam ti rekao, ja imam još manje memorije pa radi.

A jesi li probao sa Camcorder-om? To ti je isto kao i Camera, samo što po defaultu snima video.
Radi! Kameru možeš aktivirati samo preko kruga ispod ekrana (ja sam mislio da je to samo za ukras) odnosno pritiskom na njega. I to je to. Naučio sam i kako obristi prečace sa desktopa - samo stisneš i držiš, nakon par sekundi pojavi se kanta za smeće na dnu i taj prečac samo se odvuče u njega.
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
15
Radi! Kameru možeš aktivirati samo preko kruga ispod ekrana (ja sam mislio da je to samo za ukras) odnosno pritiskom na njega. I to je to. Naučio sam i kako obristi prečace sa desktopa - samo stisneš i držiš, nakon par sekundi pojavi se kanta za smeće na dnu i taj prečac samo se odvuče u njega.

A šta sam ti ja napisao...

Klikneš na ikonicu kamere i kad se uključi ideš na onu strelicu gore ili sa strane (zavisi kako držiš telefon), izabereš opciju "video" i na tzv. optički džojstik startuješ/završavaš snimanje....

Treba naučiti najpre šta je ukras, a šta osnovni deo hardvera..... pa onda reći da nešto neće da radi!
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2011
Poruka
1
mob je extra,radi igo perfekt cela evropa isprobao,wifi,mobile netvork sveeeee ekstra za te pare,kad to sve koristis baterija traje 6h,ali to jr i normalno,a kad pogasis sve to onda traje i do 2-3 dana !!!!!!!!!!!!!!
 
Natrag
Top