HTC sensation VS SAMSUNG galaxy S2

Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
9
Trenutno koristim HTC desire S , dođe vrijeme da se mijenja pa me interesuju Vaša iskustva po pitanju ova dva aparata koji je bolji ?
Pošto korisim HTC , Sensation mi je jako bliži , estetski kako leži u ruci, kvalitet materijala, težina...
Nasuprot Samsunga koji kao da je kineska igračka sa kraja prošlog vijeka (sjaj plastike itd)
Međutim pošto nisam veliki esteta već više dajem na sadržaj nego li za omot a po raznim forumima vidim da se više pozitivnog govori o Samsungu interesuju me Vaša zapažanja i iskustva prije svega.
Pomozite mi da se odlučim kome ću se "privoliti carstvu"...
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ja kad sam kupovao telefon(dvoumio sam se oko HTC i Samsung,tacevi).....Posto sam vec imao Samsung(nije tac) i nisam bas bio zadovoljan odlucio sam da kupim HTC,ali jedan moj prijatelj koji svake godine promeni po 2-3 telefona ja sam odlucio da ga pitam koji je bolji Samsung ili HTC....on mi je rekao da uzmem Samsung..sto sam i uradio...i prezadovoljan sam(telefon je iz galaxy serije)....Samsungovi telefoni su bili prosecni....dok se nije pojavila ova zlatna galaxy serija koja koja ga je stavila na vrh....ovi tacevi(Samsungovi,pre galaxy serije) su bili katastrofa...neke si morao tako stiskati da te posle 5 minuta zaboli prst.....
 
Natrag
Top