HTC Evo 3D

Član
Učlanjen(a)
01.10.2012
Poruka
1
POzzdrav svima...Evo vec 2 meseca koristim ovaj telefon i mogu vam reci samo jednu stvar-OVO JE NAJBOLJI TELEFON NA SVETU! Ima sve,moze da radi sve,sa 3 fenomenalne kamere je i vise nego dobar a ekran je san snova...Sta vi mislite o njemu i ima li onih koji ga koriste?
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
8
nabavio sam seidio bateriju od 4000mAh sa zadnjim poklopcem tako da sad tel punim jednom u 7-8 dana.tel je vrh vrhova
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
8
imam ga vec par meseci babaroga.nabavio sam iz engleske jer ovde to ne moze,bateriju od 4000mah seidio sa zadnjim poklopcem i mogu da kazem da mi sad drzi baterija i do 7-8 dana

kako instalirati android 4,4
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
23.11.2012
Poruka
0
Poštovanje gospodo... Ja imam isto EVO3D telefon, slažem se da je dobar, da li nisam zadovoljan sa slikama u 2D, da li neko zna zašto su slike lošijeg kvaliteta ili bolje rečeno koji softver koristite, možda je do softvera..
 
Učlanjen(a)
12.11.2013
Poruka
2
Imam ga godinu i pol dana i izgleda kao nov, cuvam ga pazim, uvijek je u Otterbox kucistu.
Maticna ploca mi je stvarala probleme i zamjenjena je u garanciji.
Sto se samog telefona tice mogu reci da je solidan, ali nista posebno.
Kamera je prosjek, a baterija je katastrofa.
Dobra je ako ga napunim i nosim u dzepu. Cim se malo prosurfa, ode je 1/3, punim ga svako vecer.
Najvece mane su mu sto je pretezak 170gr i ekran je katastrofalan na svjetlosti, a na jakom suncu je neupotrebljiv.

Toliko od mene za sad, pozdrav.
 
Natrag
Top