HTC Desire Kako otkljucati ovo cudo od telefona ?

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
12
Nedavno sam dibio iz inostranstva ovaj model telefona ali je prakticno neupotrebljiv, Kad ubacim karticu mogu samo da primam pozive kad ga otkljucam na displeju mi se pojavi katancic i (Too many attempts!) pa nize( To unlock, sign in with your Google account) pa onda trazi username i passvord. dali postoji neko resenje da ga ozivimo. Unapred zahvaljujem svim clanovima foruma itd:yahoo::yahoo::yahoo:
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa do necega je drugog do neke aplikacije probaj unesi neke sifre i user sto hoces :D .... nzm do cega je :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
1
Ima instaliran neki od programa protiv kradje. Automatski se zakljuca i trazi pas koji je bivsi gazda stavio da se aktivira, ako se promeni kartica, Ja mislim da jedino flesovanje moze da ti pomogne, ali je i to pitanje
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Bilo koji ozbiljniji servis ti to moze rijesiti. Napisi nam odakle si pa da te uputimo gdje da rijesis. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
12
trenutno zivim u Smederevu bio sam po nekim servisima ali nisu znali resenje za moj problem rekli su da ce se zainteresovati ali mi jos uvek nista ne javljaju.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa brate, samo da znas HTC je jaka i dobra masina, malo ljudi u Srbiji zna da popravi kvar na HTC telefonima oni su dosta napredniji od pojedinih NOKIA, SAMSUNG. SONY ERIKSON, i ostalih telefona ....... tako da nzm najbolje ti je da odes do BG-a i vidis po nekim radnjama u Smederevu cisto sumnjam da neko zna da ga popravi :) ...... ja sam HTC TOUCH HD 2 uzeo u Telenoru ..... tako kad mi nesto rikne (ne daj boze) ja onesem kod njih oni o5 najbolje znaju :D
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Brate zao mi je sto je tako ali ovo je zemlja Srbija mi zaostajemo za svetom minimum 20 god. xD
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
13
Pročešljaj malo po forumima inače ako ima instaliran program protiv krađe nemožeš ga uništiti iako vršiš reinstalaciju(tako je pisalo na nekim forumima)
Inače ako je telefon ukraden kad god ga upališ mogu te 100% locirati.
Mada to kod nas u Srbiji nešto i neradi jer pametni telefoni imaju(kao što i sam valjda znaš)broj koji je neuništiv.


Idi na gmailu i tu otvori account i to ubaci u telefon ali moraš biti povezan na internet.
Znači jednostavno se registruj na googleu.
 
Natrag
Top