htc desire 500

Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
8
Pozdrav svima.Evo prije nekoga vremena dobio sam od sina htc 500 i vec danima pokusavam da ga rootam ali bezuspjesno pa ako netko ima iskustva sa tim mobom. molio bih ga dami pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
8
evo uspio sam bootloader odkljucati i staviti recovery ali sada mi treba pomoc za root.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
8
hvala drug ali nepomaze neznam sta sve nisam probao ali neide sada kada hocu u rekovery uci nemogu samo pise nesto everting recovery ali neotvara.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
hvala drug ali nepomaze neznam sta sve nisam probao ali neide sada kada hocu u rekovery uci nemogu samo pise nesto everting recovery ali neotvara.
Probaj da ubacis drugi rekovery,ja sam davno ubacivao u htc desire hd sad ne mogu tacno ni da se setim.Potrazi malo po netu sigurno ces resiti prblem.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
8
sada sam nesto smrdo vjerovatno je krepao jer kada upalim samo svjetli podloga i stoji logo htc
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
sada sam nesto smrdo vjerovatno je krepao jer kada upalim samo svjetli podloga i stoji logo htc
Druze jel mozes da udjes u recovery,ako mozes ubaci novi rom.Da ti je telefon skroz crkao ne bi se upalio znaci mozes da ga povratise evo ovde potrazi sve sto ti treba
Kod:
http://forum.xda-developers.com/
ja sam davno ima isti problem da telefon prikazuje samo logo pa sam istrazivao po netu i resio problem ja sam resio problem sa ubacivanjem drugog roma.Pazljivo citaj upustva jel moze da se desi da si preskocio nesto.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top