Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

htc desire 500

• Začetnik teme zeljko211
  • Datum pokretanja
zeljko211

zeljko211

Član
Pozdrav svima.Evo prije nekoga vremena dobio sam od sina htc 500 i vec danima pokusavam da ga rootam ali bezuspjesno pa ako netko ima iskustva sa tim mobom. molio bih ga dami pomogne.

zeljko211

zeljko211

Član
evo uspio sam bootloader odkljucati i staviti recovery ali sada mi treba pomoc za root.

zeljko211

zeljko211

Član
hvala drug ali nepomaze neznam sta sve nisam probao ali neide sada kada hocu u rekovery uci nemogu samo pise nesto everting recovery ali neotvara.

bit s

bit s

VIP
hvala drug ali nepomaze neznam sta sve nisam probao ali neide sada kada hocu u rekovery uci nemogu samo pise nesto everting recovery ali neotvara.
Probaj da ubacis drugi rekovery,ja sam davno ubacivao u htc desire hd sad ne mogu tacno ni da se setim.Potrazi malo po netu sigurno ces resiti prblem.

zeljko211

zeljko211

Član
sada sam nesto smrdo vjerovatno je krepao jer kada upalim samo svjetli podloga i stoji logo htc

bit s

bit s

VIP
sada sam nesto smrdo vjerovatno je krepao jer kada upalim samo svjetli podloga i stoji logo htc
Druze jel mozes da udjes u recovery,ako mozes ubaci novi rom.Da ti je telefon skroz crkao ne bi se upalio znaci mozes da ga povratise evo ovde potrazi sve sto ti treba
Kod:
http://forum.xda-developers.com/
ja sam davno ima isti problem da telefon prikazuje samo logo pa sam istrazivao po netu i resio problem ja sam resio problem sa ubacivanjem drugog roma.Pazljivo citaj upustva jel moze da se desi da si preskocio nesto.

Poslednja izmena: