Hrizanteme-Jesenje ruze

LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Pravilno razmaknute saksije sa sistemom navodnjavanja 3 nedelje nakon sadnje
PG022_6_24.gif
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2012
Poruka
1
Sve ste vi to lepo objasnili i otprilike sam znala o tome, ali dok prvi put ne pogrešiš, nećeš naučiti za ubuduće. Prvi put i ja sam počela da gajim hrizanteme (Rezan cvet i bukete) i evo upravo sada imam problem, jer mi možda neće sve procvetati do prvog novembra, kada im je najbolja prođa. Samu sebe tešim, da iako kasnije procvetaju, mogu da ih prodam,ali problem je mraz. Iako su u zatvorenom plasteniku, smrzavaju sa 0 stepeni i plašim se. Ipak je uložen i novac i trud, da se na kraju ne isplati. Znam da se bez rizika ne može ni raditi, ali opet, krivo mi je.Ni jedan posao koliko god lak izgledao, to nije.Milina je raditi sa cvećem, ali ono opet traži da se maksimalno angažujete oko njega. Već planiram posao i za sledeću godinu, jer isplativ je ako sve bude po planu. I kada već govorim o isplativosti, ove godine sam čula da i nema neku cenu. Da je čak i jeftinije u odnosu na prošlu godinu. Pa eto ako znate pijačne cene, volela bih da mi kažete.Interesuju me cene na veliko. Volela bih da vam stavim slike, ali sam prvi put na nekom forumu i jedva da znam da ga koristim. Ustvari čak ne znam da li i gde će ova poruka da stigne.Ali ipak pišem, jer sam morala nekom da kažem svoju muku.toliko od mene i pozdrav.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Polako.........procvetace sve negde si nesto ispustila a biljke su veoma zahtevne........samo sto neznaju da pričaju....na greškama se i uci..sto se tiče cene one se kod mene prodaju 250 male -300 velike to je pijacna cena.....
 
Natrag
Top