Hristova Nebeska Crkva

Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
Da li ste culi za njih?Da li postoje na nasim prostorima? osnovao ih je neki crnac pre 50-tak godina.
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Nije dozvoljeno postavljati žive linkove drugih sajtova![/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2011
Poruka
52
Поштовани Nikeprodaja,

Moрам признати да никада нисам чуо за њих.

Мир Вам,
Blackarow
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Ne nije crnac već žena melez sa prezimenom Bela pre vek i po.
Ispunjena duhom govorila i učila da je Izrael odbačen i kad se čita Izrael to znači pagani, kad se čita Jerusalem to znači vernici paganskog ubeđenja ili grad Pariz.
Kad se čita PROROK treba razumeti koža,papirus ili hartija,kad se čita 144000 treba videti kao mnoštvo koje nema broja, kad se čita Azijskim crkvama to znači svim paganskim crkvama, kad se čita hram Božiji treba razumeti paganska crkva, kad se čita da je satana vezan u lance i bačen u bezdan treba razumeti da je od slobodni šetač.kad se kaže da će Isus vladati milenijum na zemlji to znači da je satana dole i šeta, kad se čita Jezekiljin hram treba razumeti da je Bog pajac,kad se čita devstvanici treba razumeti da niste bili u drugoj crkvi, kad piše da je žena podčinjena mužu treba razumeti da je žena iznad muža.kad čitamoda je Isus glava čoveku treba razumeti da je čovek slobodan i da nema gospodara kao ni žena,klad se čtaju duhovni darovi treba razumeti telesni darovi, kad se čita da Duh zapečaćava treba razumeti da je Duh subota, ......................................kad se čita nedelja treba razumeti žig zveri, kad se čita da je jarac koji je bez mane i nosi grehe treba razumeti da to satana nosi naše grehe,.....................
To je novi pokret novog duha i nije usamljen jer i piše da će izaći mnogi lažni i proroci i učitelji koji će negirati Božije proroke.
Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
Baumaster,mozes li dam das neki link to nebeske crkve da vidimo vase delovanje ili ces i dalje da se stidis?
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Ko je otvorio temu ti ili ja?
Kad napišeš onda ću i ja znati o kome govoriš jer sam pomislio da pišeš o Adventnoj crkvi a ako pogreših reci da svi čujemo o kome pišeš i gde sve postoje te crkve o kojima govoriš i šta uče da i mi znamo.
Hvala onapred.
Od svih nebeskih crkvi jedino mi je Adventna poznata a ako je gore gužva otkri i ostale svete da vidimo.
Znači postoji i zemaljska i nebeska crkva...kako se popeše gore...?
Mora da je ipak reč o Advent. jer je kod njih sve gore a dole pusto.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
ja sam postavio temu,ali od tebe najvise ocekujemo odgovor,nema potrebe da se stidis svoje pripadnosti
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Niki-Lauda je bio dobar vozač ali ne i nervozan.
Ja ću ispuniti svoj deo i reći a ti reci svoj da vidimo ko nije od reči od nas dvojice.
Verujem Biblijskom tekstu po Isusovom ključu:kako čitaš i ,pisano je,
Smatram Hristovim telom SVU BRAĆU i SESTRE koji imaju Isusa za Spasitelja i pokajavši se žive novim životom.
Moja crkva kojoj pripadam obuhvata ceo svet, jer gde god ima vernih to su moja braća i sestre.
U prvom veku su nas zvali sekta koju je Isus predvodio i zvali su nas Hrišćani a danas se svi tako zovu jer žele prikriti vučiju dlaku o kojoj piše Pavle još tad.
Naravno da nas vuci ne prepoznaju i stalno pitaju ko smo a nama je važno da nas Isus prepoznaje i da živimo sa njim i On u nama.
Nemamo svoja obeležja do Isusa u srcu,i nemamo vođe u vidu ljudi ili žena niti svoju dogmu jer je vera data jednom i darovi za izgradnju tela pa nam nije potreban slepac pored živog Boga.

Niti DODAJEMO nešto Pismu kao drugi niti ODUZIMAMO od Pisma kao drugi već ono što imamo toga se držimo.
Svi što čine volju Božiju su moja braća i sestre.
Ne stidim se vere u Boga ni pripadnosti Njemu.

A sad da čujem o toj vašoj nebeskoj crkvi i vidimo poštenje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
Sta je bilo Bau,pojela maca jezik pa ne mozes da kazes kako ti se zove crkva ili ces i dalje da bezis od istine?
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Da, video sam poštenje i ne moraš ga više dokazivati,isuviše pošteno i opširnosi predstavio ono o čemu govoriš...sad vidim da ljudi imaju razloga što ti se tako obraćaju.
Nemam više pitanja niti potrebe da nešto očekujem od ne ozbiljnih sagovornika koji samoskaču sa teme na temu i omalovažavaju sagovornike redovno bežeći od dijaloga. TAČKA.
 
Natrag
Top