Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Hriscanska Muzika

• Začetnik teme mire000
  • Datum pokretanja
Laodikeja

Laodikeja

Član
Festklange - YouTube

- Преведи ову страницу
▶ 7:32
28.01.2016. - Отпремио/ла Various Artists - Topic
Provided to YouTube by Hungaroton Festklange · Ferenc Liszt · Budapest Piano Duet (Tamá

tripo 41

tripo 41

Član
Вера вечна, Вера славна - наша Вера Православна!

Пјесма у славу Прав. цркве

DarthShone

DarthShone

Sramota kako pojedini ovde se izruguju, samo da bi "dokazali" svoje "pravoverje".

Ovo je prava Hrišćanska muzika:

DarthShone

DarthShone

To nije ruganje, to je vaš video, koji slavi denominaciju.

Zar nije i ova gore što sam ja dao?

Psalam 50, pisac David svakako se pridržavao propisa o hrani.

Nije, jer vam služi za izrugivanje.

Što se tiče Davida, ko zna da li se pridržavao propisa o hrani, tj da nije pio kafu,alkohol. On se nije pridržavao ni zapovesti o ubijanju, i zapovesti o bludnom sagrešenju, ili možda zatvarate oči pred ubistvom Urije Hetita, samo zato što mu se svidela njegova žena. Pokajanje je ono što Bog traži, a ne propise i zakone, trojicu anđela i ostalo....

tripo 41

tripo 41

Član
Nije, jer vam služi za izrugivanje.
Jeste vaš, ko vam je kriv što slavite denominaciju. Meni je čak dovoljno da dajem vaše izjave i da vas time osporavam.

Što se tiče Davida, ko zna da li se pridržavao propisa o hrani, tj da nije pio kafu,alkohol.
Zna se da nije ni to.

On se nije pridržavao ni zapovesti o ubijanju, i zapovesti o bludnom sagrešenju, ili možda zatvarate oči pred ubistvom Urije Hetita, samo zato što mu se svidela njegova žena.
Ali se pokajao za razliku od onih koji to slave nad bogumilima i drugima.

Pokajanje je ono što Bog traži, a ne propise i zakone, trojicu anđela i ostalo....
A vi slavite to što ste radili, opravdavate.