Hriscanska Muzika

Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
107
Put ka Bogu jeste matematika, a na praktičnom planu fizika :) Matematika je poezija univerzuma. A u osnovi muzike jeste matematika, to je, da tako kazem, zvuk matematike.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
MUZIKA - PUT KA BOGU

U svetu muzičkih ostvarenja, posebno u domenu klasične muzike - postoje divna muzička dela koja u čoveku bude veru u Gospoda Isusa Hrista, i vode ga ka Bogu.

Da li postoji muzičko delo za koje bi se moglo reći da opisuje ceo Hristov život.

Da sigurno više od jednog.

Sledeće muzičko delo je jedno od takvih.

Slušajući lično ovo delo - svaki put mi se Hristov život, i njegova ličnost i karakter - otkrivaju u takvoj lepoti, a plan spasenja dobijaju jednu novu dimenziju, u kojoj se otkriva Božja neizmerna ljubav i težnja da nas spasi.



Poslusaj ovo, ali na 432hz. Zvuk je meksi i prirodniji, u skladu sa vibracijama zemlje. Tadasnji muzicari nisu svirali na 440hz.

Poznato je da muzika koja nije podesena na 432hz, utice negativno na coveka, bez obzira na vrstu.. Tadasnji muzicari su znali kako da podese instrumente, tako da budu u skladu sa prirodnom vibracijom zemlje, a time su ljudsko telo dovodili u balans sa zemljom, sto je stvaralo osecaj mira, i efekat lecenja..

Moderna muzika to nije u stanju, i vec na 440hz negativno utice na organizam. Bez obzira na vrstu muzike, njoj se smanjuje dejstvo ako se slusa na pogresnoj frekvenciji..

Ja nekada nisam mogao da slusam klasiku, nesto mi je tu smetalo, sada mogu na pravoj frekvenciji..

Pozdrav.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
I Jevreji su nakon izlaska iz Egipatskog ropstva zaigrali i zapevali.

Meni se lično ovo novo Adventističko pevanje u stilu Gospel muzike ne dopada ( ako je ovo uopšte Adventističko ).

Ali Adventisti imaju i divne pesme.

Evo poput ove:


 
Poslednja izmena:
Natrag
Top