HP Pavilion Bluetooth

Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Ovaj put pitanje za laptop :)

Uzeo sam HP Pavilion, kada ga otvorim gore desno pise Pavilion dv9000 na pozadini tj. ispod njega pise model dv9500 i jos nesto ispod toga (drugi red) dv9653eo... Zanima me ima li on bluetooth posto ga nisam nasao u device manager-u, treba li ins. driver ili? HP ima finger point msm ta je generacija ili kako god :/ ? o_O Uzeo sam ga kao poklon za sestrin rođendan pa me to malo zeza............. da nedužim priču eto toliko :)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ovaj put pitanje za laptop :)

Uzeo sam HP Pavilion, kada ga otvorim gore desno pise Pavilion dv9000 na pozadini tj. ispod njega pise model dv9500 i jos nesto ispod toga (drugi red) dv9653eo... Zanima me ima li on bluetooth posto ga nisam nasao u device manager-u, treba li ins. driver ili? HP ima finger point msm ta je generacija ili kako god :/ ? o_O Uzeo sam ga kao poklon za sestrin rođendan pa me to malo zeza............. da nedužim priču eto toliko :)

Ako ga ima onda mora biti u Device Menager-u. Ako je eventualno isključen u biosu onda ga neće biti u Device Menager-u...
 
Učlanjen(a)
23.05.2015
Poruka
12
problem sa bluetooth,nece...vise da radi,inace u pitanju je Hewlett-Packard HP Pavilion 17 Notebook PC,izbacuje mi poruku da mu treba pin kod i pass...obrisao mobilne uredjaje sa kojima je bio uparen,bio u services,startup type stavio na automatic iiii neceee,o cemu se radi zna li neko???
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Izbacuje ti vjerovatno jer nije instaliran originalni sa hp stranice...Deinstaliraj ga, restartuj lap i instaliraj originalni za tu verziju laptopa.
 
Učlanjen(a)
23.05.2015
Poruka
12
Неће,деинсталирао...инсталирао,мртав,уф,л има још нека солуција??
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
100
Pozdrav speed333.
Tvoj laptop nema fabrički ugrađen bluetooth, jer da ga ima, Windows bi ga sam pronašao u Device Manager-u i tražio bi drajver za isti.
Kod HP DV9xxx serije laptopa, bluetooth modul se nalazi baš ispod finger print skenera i priključen je na ploču baš ispod tastature, pored priključka za touch pad.

Dekidekss, ukoliko ni nakon reinstalacije drajvera bluetooth ne radi, probaj da skineš HP Wireless Assistant program sa HP-ovog oficijalnog sajta BAŠ za tvoj model računara.
Nakon instalacije restartuj računar i kada se podigne sistem pritisni fn+Esc, ta kombinacija otvara WiFi Asistenta gdje biraš hoće li bluetooth biti stalno uključen ili ne.
Ukoliko ti to ne pomogne sasvim je moguće da je bluetooth modul crkao, tu ti ne gine rasklapanje laptopa koje, uzgred, nije ni malo lako i pri kojem ako nisi vješt u tome, možeš lako pokidati flex kablove od quick play panela i Power dugmeta a možda napraviti i neki još veći problem, tako da, moj ti je prijedlog da ne diraš ništa jer je HP-ova DV serija poznata kao jako kritična, i većina simptoma dolazi d lošeg grafičkog čipseta koji se usled pregrijevanja odvaja od ploče, pa otud onaj famozni problem sa HP DV grafikama.
 
Učlanjen(a)
23.05.2015
Poruka
12
kao prvo,hvala na pomoci NebojsaK aliiii...nisam uspeo...moj problem je sto mi prilikom konektovanja telefona sa laptopom izlazi na telefonu poruka:greska-nije moguce uparivanje sa PS-jem.neispravan PIN kod ili lozinka.lap top vidi telefon i telefon vidi komp.a drajvere ima,deinstalirao i instalirao... u device manager sve ok tj.sve je update nema zutih uzvicnika...etoo,pa ako imas jos neku ideju...hvala i pozz
 
Natrag
Top