Horori za pogledati obavezno

Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Ovako,jako sam se razocarao u anketu naseg foruma za najbolje horore,posto sam odgledao tacno 86 naslova horora i mislim da imam dosta iskustva.U mom slucaju,horori od 1931-1995 godine su horori starih generacija,mnogi prave i REMAKE-znaci dobroj prici dodaju efekte,kao The ring,The texas chainsaw massacre,itd...Horori novih generaciju su super i sad idemo o njima:Kod mene postoje dve kategorije:psiholoski i Paranormalni sa dodatkom deformacija,da izbegnemo one smesne horore o zombijima,jer i deca mogu da se nasmeju na njihovu pricu i ostalo.Sad sledi spisak ali jako kratak,ono sto ce se svako zadovoljiti u to sam siguran 90%:

Psiholoski:
1408
Paranormal Activity
The Uninvited
Identity
The Blair Whitch Project
Mirrors

Ostali:
The Ring-oba dela
The Hills Have Eyes-oba dela
Saw-svih sest delova
Wrong Turn-sva tri
The Texas Chainsaw Massacre-oba dela-samo remake
The Grudge-sva tri dela
Deadline


A sad ako neko ima neke zelje oko horora,da mi kaze kakav bi voleo da pogleda,mogu da nadjem za svakog po nesto.
Hvala:)
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Sumrak, Sumrak-Saga mlad mesec, ima i 3. deo ali ga još nisam gledala
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
69
Exorcist, prvi deo je najbolji, ali ni ostala cetiri nisu losi.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2011
Poruka
10
Ja sam čula da su francuski horor filmovi dobri pa sam par skinula da pogledam. Meni nisu nešto posebno ali ko voli filmove sa puno krvi onda su oni pravi izbor. Nisam stvarno dugo pogledala horor film koji me je oduševio, ali The Resident nije loš. Moj problem je što ne pamtim nazive filmova, a ovaj sam danas gledala pa eto.............
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2011
Poruka
12
Insidious
The rite
Cloverfield
The Descent
Zombieland
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
The Crazies
28 Days Later
28 Weeks Later
Resident Evil 1,2,3,4
Underworld 1,2,3
The Wolfman
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
Insidious
The rite
Cloverfield
The Descent
Zombieland
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
The Crazies
28 Days Later
28 Weeks Later
Resident Evil 1,2,3,4
Underworld 1,2,3
The Wolfman
Ivancha, lista ti je ok samo sto je "uljez" na listi Zombieland. Po meni debilan film!
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Da li iko ima single link za download kompresovanog filma "Red Riding" (cele trilogije)?
 
Natrag
Top