Hocete li u evropu????? Pre nego sto odem u pm????????

Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
13
PRE NEGO STO ODEM U PM

Boze jedva cekam da udjem u EU,ijao kako ce biti dobro kad sednemo u nova kola i rasturimo ih po nasim auto putevima...pa kad nam povecaju plate i penzije...ijao kako ce biti dobro kad dodje penzos da kopa po zlatnom kontajneru a ono pored ...pribor za babranje ili ti jelo i jos plus salveta......a radni vek se produzi u ne dogled pa kad odem u penziju..da ko covek krenem da se provodim po bolnicama i banjama..ijao kad krenem da muvam babe pa pocnemo da se ljubimo a proteze klamcaju...ijaoooo....kako ce biti dobro...kad budem radio do 5 sati umesto do 3...necu morati da kopam bastu i njivu...jer necu stici...pa ko ce stici da mi je znati...pa pocne da se placa prekovremeni rad...a kuci odemo samo da spavamo....ijao al ce mo spavati ma bicemo orni za zenu kad god pozeli...decu necu vidjati ijaooo...kako je to dobro deca su dosadna koji ce mi da mi zuje nek ih drugi vaspitaju a ne ja ..pa ko je jos tamo u EU sa svojom decom vide ih samo na spavanju...pa kad pocnu da kokaju po skoli rafalno onda je roditelj kriv...nismo bili dovoljno uz njih..pa kako kad mora da se radi....pa kad izbace ove sa pljeskavicama i uvedu samo mek...ona mala sundjerasta sranja da i mi malo uzivamo u jelu EU....Ima da licimo na sundjer Boba kockaloneta....super je i sto rakiju vise necu peci sa ocem samo me smara sa tim sljivama...reci cu mu cale ne smem kaznice me necu da izgubim posao to je protiv zakonita radnja....otac je to,razumece a ako i nece ma ko ga jebe imam ja EU da mi bude i otac i majka...a tek kurve i javne kuce...ko covek da posle posla da svratim kod 3 fenjera ...sacuvace se mnogi brakovi od monotonije...ako ima para za gresne ima i za kucu...pa kad kupim wc papir iz EU a ono lep gladak a ne smirgla, kao ovi nasi pa nam se pojave suljevi i kojekakvi bakraci...Boze jedva cekam da ne pecem meso na travi u parku ..mislim nije to u redu....ko jos pali travu i dimi okolinu...lepo kuci i ne izlazi peci kuci ko jos to radi u prirodi...a za 1 maj idi radi nesto ipak je to praznik rada...necemo smeti ovo ono...necemo smeti pusiti ali ja sam smislio sta cu da kazem inspekciji kad me budu pitali zasto dimim...ovaj,ja ne dimim ja ne pusim ja radim oralno...ja sam peder ja imam svoja prava...garant ce da me puste ko je tamo u EU jos kaznio pedera kad su svi Gajovi...pa kad sa bracom krenem da sponzorisem ulice..da mi se narod divi..a pored mene brka od dve tone i drpa me za bulju....ih al ce majka da bude ponosna....nije ni nadala snaji ...jebes snaju daj nesto moderno ..in....daj majci jos jednog sina ...ljubi ga majka...pa se zaposlim u policiju...ne da tucem narod ..nego da ga ljubim...ih bre...to ce biti policija plava napuderisana osvezena...izazovna....pa krenem da bacam bukete sa cvecem na navijace a oni mi bacaju konfete od tek pokosene hartije...evo suze mi krenule....da se popederisemo...pardon pobratimimo...i vise ne vijamo po ulici...kao neki nevaljali decaci...i da mi se konacno komsije i rodbina najavljuju kad dolaze u posetu a ne da mi banu kad nemam zute banke a i koji ce mi oni ocin kad sam krenuo da spavam...i kad izadjemo u kafanu nek svako plati svoje aaaa u kur moj dosta sam ja placao...sta ti je Eu zivela demokratija....necu vise da budem Srbin ocu da budem manjina da imam sva prava kao i ove manjine da mogu da se bunim...a da mi niko ne moze nista...ocu da otmem od Srbije komad zemlje samo za sebe...ocu ja drzavu od 5 ari placa...pa kad je bal nek je bal ....ne znam za vas ali odo ja...odo ja odma u EU pre nego sto odem u pm gde sam vec bio.......
 
Natrag
Top