Hoće li s izborom novog Pape doći smak svijeta?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nekada si bio dobri ponizni Mire.

Danas te i reci odaju, a nas nagovaras da snizimo merila vere i da postanemo takvi moralni nazadnici

Sto, pa zar je greh saliti se s drugim? Zar sam ja moralni nazadnik zato sto smatram da si ti sanjao kosmar?

Pa svi imamo kosmare, sto se stidis svog kosmara?

Tvoje osude ce sa tobom na sud, kao i sa onima koji sude drugima za nepostojece grehe, vec za pravdu.

Pa sam sebe si osudio svojim recima, jer sudis druge za nepostojece grehe!

Bice kao sto rece Hristos "kojim sudom sudis sudice ti se"!

Ne priznaju jer Ellen White govori o tome da nece priznati i prihvatiti.

Pa znaci ako oni nisu prihvatili tebe kao Iliju, tvoja crkva je pala u "otpad"?

Sto se ti onda nama bavis, kad si svojima poslan da ih obratis? Ti svoju crkvu treba da osudis za grehe i nazadnost a ne nas napolju da napadas!

Ali nijednom recju nisi osudio svoju crkvu za nazadnost i licemerje! Cak je jos i branis!

Rekao sam, ti nisi nikakav reformator, jer reformator se ne bavi onima spolja, ne u tolikoj meri koliko se ti bavis nama, prorok se bavi svojom crkvom koju je poslan da reformise...

Znaci ti nisi ono sto tvrdis, i sanjas kosmare!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Iznosis Mire neistine na moj racun, i to sam znas.

Ja i te kako govorim o licemerstvu u svojoj crkvi, o potrebi probudjenja i reforme, ali ne samo crkve vec i svih ljudi na svetu.

Kao sto kaze jedan brat u delu "ILIJA JE I KADIJA"

To je biblijski princip jer u starom zavetu je Bog postavljao sudije, pa to cini i u novom.

Osuditi greh je nuzno, jer ako to ne postoji onda gresnici navaljuju da cine zlo.

Sto se tice mog otkrivenja, rekao sam sta sam imao, i vas stav me ne zanima jer je ljudski.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ja i te kako govorim o licemerstvu u svojoj crkvi, o potrebi probudjenja i reforme, ali ne samo crkve vec i svih ljudi na svetu.
Ne govoris ti uopste o licmerstvu u svojoj crkvi i ne ukoravas svoju bracu i crkvu! Vec ih neprestano ovde hvalis! Secas se kad si rekao da je "svaki formalni adventista bolji od bilo kog formalnog pravoslavca"? E o tome govorim, ti uopste nisi reformator! Da jesi ti svoju crkvu bi napadao i ne bi stedeo!

Sto se tice mog otkrivenja, rekao sam sta sam imao, i vas stav me ne zanima jer je ljudski.

Ne zanimaju ni nas tvoji kosmari i tvoj stav, koji je ljudski!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Onda slobodno veruj u zablude, ja nemam nista sa tim.

Moje je da ljudima iznesem biblijsko ucenje, i ono sto Bog daje, a da li ce neko u to verovati i prihvatiti ili ne, to je njegova stvar, i to ne ukida ni istinu ni Boga, ni njegova otkrivenja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Smak sveta je već stigao u katoličku Ameriku, to su posledice vladavine i dominacije katoličke crkve.
 
Natrag
Top