Hitno potrebno!

Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
17
Ne znam kojoj oblasti ova tema pripada, pa cu postaviti ovde ako nije problem ;)

Da li mi mozete postaviti primere za poslovni email?

Bili bi mi od velike pomoci, jer prvi put to pisem, a ne znam kako?

Molim Vas ako mozete sto pre da mi odgovorite. :)

Bicu Vam puno zahvalna :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
17
Da li bar neko zna kako popuniti zalbu? wacko2

[FONT=&amp]Ž A L B A[/FONT]

U ostavljenom roku podnosite žalbu na _________________________________________________, zbog: ( Navesti naziv, broj i datum akta protiv kojeg se ulaže žalba )


  1. Pogrešno utvrđenog činjeničnog stanja;
  2. Pogrešne primjene materijalnog propisa.

Uz prijedlog da se gore navedeno *********__________________ poništi, odbaci, stavi van snage
( Navesti ime akta )
ili na neki drugi način riješi u vašu korist.

O b r a z l o ž e nj e:
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
( U obrazloženju žalbe navesti precizno djelove akta kojim ste nezadovoljni, zbog čega ste nezadovoljni, te navesti sve argumente koji potkrepljuju vaše nezadovoljstvo i koji dokazuju drugačiji ishod, odnosno da se u konačnosti riješi predmet u vašu korist. Također treba navesti kako treba da se riješi predmet žalbe. Obrazloženje treba biti što preciznije i detaljnije, bez obzira na širinu samog obrazloženja ). PRILOG: _________________________________________ ( Navesti sve dokumente koje prilažeto uz žalbu)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top