Hitno potrebna pomoć u vezi vlc playera,hvala!

Član
Učlanjen(a)
18.03.2013
Poruka
22
Dakle stvar je u tome ,imam VLC 2.0.5 istaliran program i plugin na računaru! Hoću da gledam npr. neki kanal na serbiaplus sajtu npr. viasat history, udjem u kanal ,počne da radi i nakon 7 sekundi sve zablokira, i moram da izažem iz browsera!Inače ovo sam sve probao i sa Safari, i sa mozillom , google chrome,i sa operom al nepomaže!Ako neko može da pomogne,bio bih mu mnogo zahvalan! Hvala još jednom!!!
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Moraš se malo zezati ali probaj tako da prvo obrišeš browser i flashplayer11 ,onda skini i instaliraj ponovno Firefox i flashplayer ,te novi QuickTimeInstaller i RealPlayer i zatim vlc-2.0.5-win32 media player pa onda probaj pokrenuti tv a možeš prije nego brišeš samo pre instaliraj novi QuickTimeInstaller i RealPlayer i zatim vlc-2.0.5-win32 .
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2013
Poruka
22
Ništa brate,probao sam al opet koči! Uđem na sajt, pustim npr. Discovery channel počne da radi al odma zablokira! Ubacio najnoviju mozzilu, vlc 2.0.5 probao sam i sa starijom verzijom. Šta ću dalje? Hvala ti na pomoći!
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Ništa brate,probao sam al opet koči! Uđem na sajt, pustim npr. Discovery channel počne da radi al odma zablokira! Ubacio najnoviju mozzilu, vlc 2.0.5 probao sam i sa starijom verzijom. Šta ću dalje? Hvala ti na pomoći!
Nema ti pomoci sa vlc.Nego ti lepo skini,ako nemas url helper pa skini sa njim strim adresu kanala.Onda to ubaci u pot player i nece ti kociti.Stvar je u tome sto imas singl procesor a ne dual core.A vlc je tako koncipiran da prvo ide na procesor a ne na grafiku.Pozdrav
P.S.To vazi samo za m3u8 fajlove,koji su namenjeni za mobilne telefone,dok sa ostalim strimovima radi OK.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kako skinuti listu kanala, može li se dopunjavati i kako???

Pot player imam instaliran.

HVALA!:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2013
Poruka
22
Na ovom URL HELPERU ja sve snimim fajl sa sajta al nemogu da ga skinem u formatu. Jel trebam neki dodatak ili?
 
Natrag
Top