Hitno kompijuter mi se gasi na neko vreme

Član
Učlanjen(a)
14.05.2011
Poruka
70
Kompijuter mi se gasi na neko vremn 1h 30h nekad i 1 min cisito sam od prasine al ne pomaze ne znam sta je u pitanju dal je onaj
"fentilator" kako ga ja zovem ono sto duva :D ili sta vec molim vas pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ako je ventilator u pitanju pregrijo bi se kompjuter i moglo bi doči do prekida rada ali nisi naveo da li se pregrijava.

Kad si zadnji put reinstalirao windows ?

Može biti i to problem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
I u mene se to desavalo da se ugasi dok nisam ustanovio da mi je jaka temperatura onda sam nasao program za temperaturu pustio program da odradi 3 4 sata da mi spusti temperatutu i vise mi se to ne desava mislim probaj i ti,mozda je bas do temperature,ili vidi na kom..da ti nije nastimano da se sam ugasi na neko vreme mozda je ti to u pitanju:)
 
Član
Učlanjen(a)
14.05.2011
Poruka
70
Reinstal sam windows pre 5 meseci a koci mi po nekad na fb igrice ili cs i to
Ne znam za to temaraturu
Bukvalno gasi se i koci

Koci mi cs fb igrice gasi se komp a hitno mi je potreban pomoc
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
neznam sta da ti kazem,nadji program za temperaturu probaj je spustiti i onda vidi dali je do nje a i pokusaj ponovo reinstalirati vindows i vidi dali je do toga ako nije onda neznam moze biti neki kvar u centralnoj,najbolje bi ti se bilo savjetovat sa kakvim majstorom da on vidi u cemu je kvar:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
uzmi everest ili neki drugi program pa provjeri temperaturu kao sto kolega iznad kaze, ako bude 80stepeni i preko onda nesto nije u redu, sad sve zavisi koji dio se pregrijava, dal procesor ili graficka ili nesto drugo
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Skini neki program za pracenje temperature i vidi koliko se zagreje nakon igranja neke igrice nakon prvih 15min.
Promeni pastu na procesoru zatim očisti ventilatore i stavi još jedan bočno kuler.
 
Natrag
Top