Hi-Fi zvuk na stari način-elektronske cevi !

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
18
Ni na kraj pameti mi nije palo bilo kakvo ponižavanje,ali se slažem da treba nekako početi,pa neka to bude recimo,evo kako izgleda taj
pojačivač u mojoj kućnoj radinosti21042011123.jpg21042011124.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
5
Svaka cast. Lepo i uredno.
Koje si drvo koristio za izradu kutije?

Jos samo sliku-crtež šasije i shemu povezivanja nožica cevi i celo proekat na jednom mestu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
18
Drvo je orahovo,bez lakiranja,postaviću dimenzije šasije i drvene oplate,kao i obeležja nožica cevi verovatno u troku dana
Hvala !
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
1
Pojačalo je super sa 4 el34 i 6 ecc83 snaga je oko 45W po kanalu. Pretpostavljam da je i ploča ispod lampi od prohroma što mu daje izuzetan izgled. A dali bi ste mogli da napravite ako bih naručio za mene jedno takvo.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
4
Pozdrav sigma otvoren je nova tema unutar majstorske radionice za Hi-fi opremu. Pogledaj Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
1
EI rc više ne radi tako da od njihovih cevi nema ništa ja sam jednom naleteo na jednom otpadu na neke cevi ali vlasnik privatnog otpada nije vbio u tom momentu zainteresovan za pravljenje spiska šta poseduje nego za prodaju celog kompleta od nekih 500 komada .
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
18
Zakasnio sam samo 10 meseci sa odgovorom , ali u takvoj sam mogućnosti-evropski,jel da?
Ako nije kasno interesuje me cena te njegove količine cevi, kao i da li može da se jednim okom pogleda taj asortiman?
Ima li još nekih elektroskih komponenti na toj lokaciji?
pozdrav, i hvala za obaveštenje
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
7
Bez elektronskih cevi nista od pravog hi fi zvuka niti a klase kako su proizvodjaci voleli da kite svoje uredjaje. Tehniks narocito cak sa AAA a unutra stk ...ha ha na aaa. Na zalost takva pojacala su uvek bila skupa tako da nisam sebi mogao da ih priustim ali sam imao prilike nekoliko da ih cujem na demonstrcijama. Jedina mana sto treba vremena da lampa postigne radnu temperaturu ali zaista vredi sacekati. Samo skupo bas jer tu trebaju i bas bas dobri zvucnici pa predpojacalo, terminisami kablovi itd. A prostor za tako nesto je posebna prica. Sve u svemu nije za obicnog smrtnika koji radi za prosecnu platu.
 
Natrag
Top