HERE WeGo Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Mnogo si naivan ako misliš da si "bezbedan" sa originalnim softverima. Još ako koristiš npr Samsung telefon...

Klikni na spojler Šta je novo pa pod Mod Info imaš sve informacije
Što se tiče bezbednosti, bezbednija ti je tako modovana aplikacija nego originalna.

Sa obzirom da znam kako se rade modovi ovog tipa, i šta se sve nalazi u originalnim aplikacijama... sve što nije opensource je daleko od zaštite privatnosti. Kao i ceo android koncept, naravno.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Зар није мало "језиво" да делите локацију са неким кога и не знате?
Ma jok bre uopšte. Meni ovo više liči na blagu paranoju "čisto F" ali da ne ulazimo u diagnoze. Evo na primer u sys fajlu MOD paketa Pongo skina imas moju lokaciju kao default GPS location, i još da ti kazem da sam jutros pojeo gurmansku pljeskavicu i popio pivo (jer je opšte poznato da pljeskavica ne ide bez pivo), i šta ćeš ti sad da uradiš sa tim informacijama, kome je to uopšte bitno. To je lokacija u gradu, tu ima lom zivi stambenih zdrada, uostalom sama lokacija možda je tačna a možda i nije, uostalom što biki kaže danas bukvalno sve aplikacije čak i glupe igrice skupljaju informacije o lokaciji iz ko zna kojih razloga, ali šta će sa tim.
Što se tiče MOD aplikacija bilo ko ali bukvalno bilo ko može da uzme original i da menja po želji.
Možeš i ti i ne treba ti nikakvo znanje.
Idi u temu DEVELOPMENT tamo na primer imam aplikaciju ApkEditor Pro. Skineš instaliraš otvoriš aplikaciju koju želiš da menjaš i to je to. Možeš da menjaš šta oćeš ime, ikonu, mesto gde će biti instalirana, prevode da na primer sve bude na srpski iako je android OS podesen na neki drugi jezik, da potpisuješ aplikaciju, ma možeš da radiš šta oćeš i onda to podelis ovde sa nams i mi se svi divimo tvom znanju i novoj MOD aplikaciji.
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
Mnogo si naivan ako misliš da si "bezbedan" sa originalnim softverima. Još ako koristiš npr Samsung telefon...

Klikni na spojler Šta je novo pa pod Mod Info imaš sve informacije
Što se tiče bezbednosti, bezbednija ti je tako modovana aplikacija nego originalna.

Sa obzirom da znam kako se rade modovi ovog tipa, i šta se sve nalazi u originalnim aplikacijama... sve što nije opensource je daleko od zaštite privatnosti. Kao i ceo android koncept, naravno.
Све то стоји и слажем се са Вама око тога да данас готово и нема приватности, али ако ћемо, реално, ево на примеру:
Је ли боље да инсталирам Windows 10 .iso фајл са званичног Мајкрософтовог сајта или неки "крековани" Windows 7 (који није више ни подржан), који је прерадио неки Јанг Сунг Мунг или шта ја знам ко већ?
И можете ли ми одговорити само знате ли или не знате ко стоји иза овога?
Хвала свима на досадашњим одговорима.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Ovo je tama -HERE WeGo Navigacija.
I nemoj da ovdje pises sta ti padne na pamet.
Imas na forumu teme koje se ticu i Windows-a i mnogo toga.
A tvoje - ko stoji iza ovoga - potrazi u Balkanskom spijunu.
Svaki naredni post koji se ne tice konkretne teme bit ce brisan,
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
Ovo je tama -HERE WeGo Navigacija.
I nemoj da ovdje pises sta ti padne na pamet.
Imas na forumu teme koje se ticu i Windows-a i mnogo toga.
A tvoje - ko stoji iza ovoga - potrazi u Balkanskom spijunu.
Svaki naredni post koji se ne tice konkretne teme bit ce brisan,
Па за HereWeGo и пишем. У чему је проблем? Само сам навео Windows као пример. Постављају се модоване HereWeGo апликације и једноставно питам шта ми није јасно. Ваљда је боље да се што више ствари разјасни - самим тим, моћи ће многи који касније сазнају за овај сјајан форум, да лакше нађу оно што траже? Извињавам се ако сам урадио нешто што не треба, али скрените ми пажњу где онда да питам за HereWeGo, ако не у теми HereWeGo?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Rekoh ti da pogledaš text pod spojlerom. Sve informacije su navedene, takođe i ko je autor MOD-a i šta je sve urađeno.
Možda tebi nije poznato to ime, ali nama koji smo mnogo duže u ovoj priči, itekako jeste.
Neke od autora drugih modifikovanih softvera poznajem lično, neke sam upoznao samo ovako, preko neta.

Što se tiče windows-a - isti su i onaj sa koznakojeg sajta i onaj sa majkrosoftovog. Razlika je samo u kreku koji možeš a ne moraš da primeniš. I na toj sceni imaš više ili manje poznatih i proverenih imena.

Ali mani se toga, čim si napisao ovo poređenje i da Win7 više nije podržan, meni je jasan tvoj korisnički profil.
Niko te ne tera da koristiš MOD aplikaciju. Ako hoćeš isprobaj je, ako ne - ne moraš, a i niko te nije pitao za tvoje stavove :)
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Funkcioniše link za ARM7 varojantu na prethodnoj strani
Obnoviću 64bit u narednih nekoliko minuta
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Juce sam instalirao Here najnoviju verziju i odmah proverio da li i dalje moju ulicu ne vidi kao jednosmernu - ne vidi. Jos uvek je u Here dvosmerna, ne mogu da verujem, posle kolko godina se to jos uvek nije promenilo. Zivim u centru grada, odmah pored glavne policijske stanice. Nije Beograd ali nije ni palanka a nije ni neka periferija gde se jos prave ulice ili slicno. Meni ovo bas neverovatno.

A pored ovoga, moja najveca zamerka i dalje stoji - ne mogu da se zapamte rute i nema medjutacaka na ruti. Dakle samo start i cilj a izmedju ne moze ni jedna tacka da se doda.
 
Natrag
Top