HERE WeGo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
HERE maps

Getting started with HERE for Android: the basics
Oct 8, 2014HERE for Android is now available* in beta from the Samsung Galaxy Apps Store installed on compatible** smartphones from the manufacturer, including the Galaxy S5.

Kod:
http://www.samsungapps.com/appquery/appDetail.as?appId=com.here.app.maps
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
SRPSKI glas
Mozda bih mogao da napravim glas. Treba mi neko da cuje Ruski glas i da prevede (ukuca) tekst izgovora.
Ima oko 120 recenica.
Od tekst zavisi da li moze da se iskoristi neki od glasova ili ce pravi od TTS.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Pa preuzmi mape, imas opciju download na HERE. A plan plus ti radi preko ukljucenoig gprs. Malo citaj postove, koristi Google. Ovo su ti osnovne stvari.
 
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruka
19
Nismo se razumeli, mape ne mogu da ucitam - kao na Lg-ju, izađe popup poruka da ne može da im se pristupi. Inače, imam samo kursor na beloj pozadini, mape iza kursora se ne vide ali aplikacija prepoznaje adresu na kojoj sam
Znaci
- na opciji download prijavljuje da ne mogu da pristupim mapama, ne izbacuje spisak kontinenata i drzava
- plan plus je proban i sa gprs-om (2g ili 3g) i wirelles-om
- postove citam pazljivo, sve aplikacije za navigaciju koje sam probao mi rade osim Here i PlanPlusa
- Google umem da koristim - no comment

Pa preuzmi mape, imas opciju download na HERE. A plan plus ti radi preko ukljucenoig gprs. Malo citaj postove, koristi Google. Ovo su ti osnovne stvari.
Izvini, ali jel i dalje misliš da je moje pitanje trivijalno?
Aj, molim te ako imaš neku ideju...
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
25.05.2014
Poruka
1
Па јел можеш те гласове да скинеш и овде окачиш?
Узгред, када уђеш у опцију скидања мапа, стоји ти колика је величина. Ако је скидаш, негде мора да је сачувана а то је много мегабајта. Као што самнавео, Европа је тешка читавихв 9 гигабајта.
Evropa hera sa rusijom I kaxahstanom + track dodatak ti je negde oko4.6gb
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Evropa hera sa rusijom I kaxahstanom + track dodatak ti je negde oko4.6gb

screenshot2014-10-09-17-.png
 
Natrag
Top