HDMI povezivanje

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
4
Imam problem sa povezivanjem pc-a i lcd putem hdmi kabla,u stvari nije problem nego uopšte neće da se poveže,instalirao sam najnovije drivere i ništa,grafička je asus hd 6670 1 gbddr5.Neki savjet?:???:
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probaj sa drugi kablom,ako ne uspe probaj monitor kod nekog drugara,pa da otklonimo neke sumnje i videcemo sta dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
4
Probao sam i sa drugim kablom i da povezem sa lcd tv i nista ,uopste ne reaguje,sa povezivanjem preko dvi konektora nemam nikakav problem ali hdmi kao da ne postoji.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Nisi napomenuo da li si podesavao sta u panelu graficke kartice.
I koja ti je graficka kartica.
Vidis ja sam imao slican problem i rijesio sam ga na sledeci nacin (Kod mene je ATi graficka kartica):
Ides u "Catalyst Control Center",pa u opcije "Desktops & Displays".U donjem prozoru imas 4 ikonice koje pokazuju LCD,predjes kursorom preko prve(tako je kod mene) i tamo ti pise koji je tvoj LCD.Ako nije prva ikonica,onda je druga.Kliknes desnim misom na ikonicu koja prijavljuje tvoj LCD,pa kliknes na opciju "Duplicate"-i to je to.Mora da radi 100%.

Ako je NVidia mozda je i slicno (samo trazi po Control Panelu graficke i to je to).
Pozz.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
4
E da je bar tako jednostavno...napisao sam u prvom postu koja je graficka ali evo da ti ponovim asus hd 6670 1 gbddr5,problem je u tome kada povezem hdmi kabal da nema nikakve reakcije,dakle ne prikazuje mi nikakav dodatni ekran kao da nije uopste povezan.Hvala ti na pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Onda je moguce da jedan od prikljucaka nisu u redu,ili TV ili Komp.
 
Natrag
Top