Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nema tog decka koji sve zna, ovo ti je jedina sansa da ga prvo detektuje Bios, ruku na srce mozes i preko specijalnog USB prikljucka sto je mozda i postenija varijanta, ali ako je taj kontakt nekako ostecen da se ne iz`cipis sa hiljdarku za dzabe itd.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pre mesec dana sam kupio nov hard WD 1.0TB sata/64mb cache, WD1002FAEX.Lepo je radio,ne kao sistemski vec kao drugi-za podatke.Sinu su zatrebali neki podaci pa smo ga skinuli,ubacili u njegov racunar(ista konfiguracija) ,on je te podatke kopirao na svoj racunar,vratili smo ga na moj racunar ali ga on ne prepoznaje.Skinuo sam ga i odlozio sa nadom da cu nekako izvuci podatke.Pre neki dan vratim ga sistem ga prepozna ocita sve fajlove,iskopirao sam nekih 60Mb i on opet "nestade".Iskljucio sam ga,sutradan ponovo vratio ,ali nista.Kako da ga "povratim",ili bar podatke da izvucem.

Cudno evo kod mene je isti hard radio jedno vreme kao sistemski za OS i skladisni!
Sad radi samo kao skladisni vec 5god nikakvih problema nije bilo!
Jedino ako prilikom skidanja nisi slomio neki kontakt ne podnose bas najbolje savijanje!
 
Natrag
Top