Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
18.07.2011
Poruka
1
Imam 512md DDR, hteo bih da je nadogradim, ali kao sto ste vec pisali, male su sanse da se pronadje, jel se DDR i DDR2 ne bi podnosile? :D
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
izbaci iz upotrebe te budzene windowse, inace obicno asus sound max audio ,koji je i na tvojoj ploci
ovo tije link gdeimas sve drajvere pa ih mozes skinuti

Kod:
[URL="http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5PL2E/#download<br />n"]ASUSTeK Computer Inc. - Motherboards- ASUS P5PL2-E[/URL]

nadam se da ce ti pomoci
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Najbolje je da skidaš sa zvaničnog sajta,jer automatski pronalazači drajvera često ponude drajvere koje netreba.
Pa ih iz tog razloga treba izbegavati.
Lepo odeš na Asusov sajt i tu brate skineš sve za tvoju ploču.
Ali evo ti link
Kod:
[URL="http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5PL2E/"]ASUSTeK Computer Inc. - Motherboards- ASUS P5PL2-E[/URL]
na kom ti se nalazi tvija ploča.
Kad ti se otvori stranica spusti se malo dole i izaberi karticu download,i tu uneseš u padajućem meniju koji operativni sistem koristiš i učitaćeti se stranica sa svim potrebnim drajverima za tvoju ploču.
PS:I probaj da staviš neku verziju Windowsa XP ali bitno je da bude Final verzija.(To je moja preporuka pa ti odluči sam)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
2
jDownloader problem!

prije dva dana pojavio mi se ozbiljan problem sa gore navedenim programom i skidanjem sa rapidshare, naime neće da krene sa skidanjem nego poslije poruke conecting izbaci poruku file not found, a pokazao mi je da je isti taj file online.
Također imam problem i sa dekriptiranjem safelinkinga, ništa se ne dešava kad ga iskopiram u program.
Ako može pomoć unaprijed zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ja koristim Free Rapid Downloader i desava se da mi tako pokaze da je fajl dostupan, pa kad treba da krene skidanje, izbaci poruku File Not Found. Onda mu uradim plugin update i posle radi savrseno.
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruka
8
Na forumu jdownloader-a nas uveravaju da ce problem biti resen nekim update-om u ponedeljak. Pa da vidimo...
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
2
Da i meni se to desava pa moram da skidam fajl direktno iz browsera sto je mucenje ako ima vise fajlova.Nadam se i ja da ce JD. resiti problem ali da se sve poremetilo otkad je MU. ugasen poremetilo se.Ne bi me cudilo da i ovo ima neke veze sa tim...
 
Član
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
2
Da i meni se to desava pa moram da skidam fajl direktno iz browsera sto je mucenje ako ima vise fajlova.Nadam se i ja da ce JD. resiti problem ali da se sve poremetilo otkad je MU. ugasen poremetilo se.Ne bi me cudilo da i ovo ima neke veze sa tim...
da i ja mislim da ima možda neke veze sa svim ovim što se dešava sa MU, ali u vezi safelinkinga mi nije jasno jer ne mogu ga otvoriti ni u browseru a sad baš ima mnogo ovih linkova što se kriptuju, a kako sam vidio ni cryptload ne podržava safelinking

da evo sad sam i ja pročitao na forumu njihovom da bi ovo trebalo bit rješeno u ponedjeljaksa plugin updateom, al ne znam šta da radim sa safelinkingom
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
15
Misljenje o laptopu

Planiram kupiti ovaj, pa me interesuje misljenje ljudi koji se razumiju u hardware.
Kod:
http://www.frys.com/product/6778805?site=sa%3Aadpages+page%3ASun_p11
Meni izgleda kao solidna masina, ali nisam sigurna za grafu...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Imam 512md DDR, hteo bih da je nadogradim, ali kao sto ste vec pisali, male su sanse da se pronadje, jel se DDR i DDR2 ne bi podnosile? :D

Ne bi se podnosile i ne pokusavaj da ih sparis.
A ko kaze da je tesko naci ddr? Trebalo mi je celih trideset sekundi da nadjem jednu:

Kod:
[url=http://itsvet.com/proizvod/patriot-512mb-400mhz-ddr-psd5124003/comp_comp_ram/329/1814]ITsvet.com :. Patriot 512MB 400MHz DDR PSD5124003 - RAM memorija - cena cene cenovnik cenovnici[/url]

Ovaj memorijski modul od 512ddr kosta 900 dinara u winwin-u i emmi-ju. Idi na ITsvet i trazi malo, naci ces jos, sigurno...
 
Natrag
Top